Umut ekin, sevgi biçin!

Dijital platformlarda yayınladığı özgün kayıtlarla dikkat çeken, Köksal Ekinci tam da bugünlerdeki ruh halimizle örtüşen yeni parçasını çıkarttı. Yıldızlarla paralel yaptığı müziklerle yüreklere dokunan parçalara imza atan Ekinci, Akrep burcunda gerçekleşen dolunayda çıkarttığı ‘Ay’ın Nefesi’nin hepimize iyi gelmesini, hayatın şarkılarla, su gibi akmasını diliyor.

Üç, iki, bir… ‘Ay’ın Nefesi’ni solumaya hazır mısınız?
Beyaz bir sayfa açılıyor gökyüzünde.
Hazırsak başlayalım; Nefes alın, nefes verin. Çünkü ‘Ay’ın Nefesi’ etrafınızı saracak ve içinize dolacak.
Köksal Ekinci’nin yeni tekliği “Ay’ın Nefesi”, Akrep burcunda gerçekleşen dolunayda dinleyiciyle buluşuyor. Yıldızlara paralel yaptığı müziklerle dikkat çeken sanatçı, bu kez duyguları temsil eden Ay’ı notalara işliyor.
Ay sadece Dünya’daki su kaynaklarını değil, yüzde 70’i sudan oluşan insan bedenini de doğrudan etkiliyor. Mitolojide Ay, duyguları, kadını, anneyi ve dişil enerjiyi temsil ediyor.
Köksal Ekinci de dinleyiciyi, ‘Ay’ın Nefesi’ ile yeryüzünde sular ve gökyüzü dansı eşliğinde bir yolculuğa çıkarıyor. Dünya’nın atardamarlarından eşsiz görüntülerin yer aldığı video klibi izlerken, dişil enerjiniz daha da güçlenecek.
Nefes alıp vermek, kalbimiz ve beynimiz için su kadar, gün ışığı kadar gerekli.
Köksal Ekinci şarkının hikayesini ‘’bilinçli seçimlerle oluşturduğumuz hayat yolculuğumuzda, mutlu ve sevgi dolu yaşamak istiyorsak, mutlaka yaratıcı zekamız ile bağlantıya geçmenin yollarını keşfetmeliyiz. Bence bunun yolu da müzikten geçiyor, çünkü Müzik en güzel duadır” diye anlatıyor.
Nefes alıp vermenin, çok değerli olduğunu hatırlatan şarkının sözleri, ruhu hemen kavrayan melodisi eşliğinde, farklı lezzetler arayan müzikseverler için de, kelimenin tam anlamıyla nefes aldırmaya yardımcı olacak. Umudu artırmaya, sevgiyi güçlendirmeye dair sözleriyle de ilgi çeken parçayı aşağıda bulabilirsiniz.

Organik elektronik türünde parçalar yapan sanatçı, nisan ayında ‘Venüs’ün Sesi’ni yayınladı. ‘Ay’ın Nefesi’ de gezegenleri konu alan üçlemenin ikincisi niteliğinde.
Dijital platformlardaki ilk üçlemesi Yas, Belki ve Dünya’yı 2019’da yayınlayan Köksal Ekinci, bu yıl da Sen Ben Oldun ve Veda adlı parçalarıyla dinleyiciyle buluştu.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 + 20 =