Ücretsiz atölyeler konuklarını bekliyor

İstanbul’un Anadolu yakasında yeni bir yaşam alanı olma hedefiyle açılan Emaar Square hem çocuklar hem de kadınlar için düzenlediği atölyelerle hayata yeni hobi pencereleri açıyor.

İstanbul Anadolu yakasında yeni bir yaşam merkezi olma hedefiyle kurulan Emaar Square’in açılış etkinlikleri üç gün sürdü.

İstanbul Göztepe’de 28 Nisan Cuma günü kapılarını açan alışveriş merkezi üç gün boyunca misafirlerini çiçeklerle ve özel gösteri ekipleriyle festival ortamında karşıladı. Giant Dolls ile 3 dev canlı bebek alışveriş merkezinin açık alanında gezerek ziyaretçilerle fotoğraf çekildi. Dream Parade keyifli bir görsel şölen sundu.

Müziği, alışveriş ve eğlence ile buluşturan Emaar Square Mall bir ay boyunca birbirinden önemli sanatçıları da ağırlayacak. Önümüzdeki haftanın programı şöyle:

  • 3 Mayıs Çarşamba Özge Fışkın,
  • 6 Mayıs Cumartesi Burhan Öçal & Trakya All Stars,
  • 13 Mayıs Cumartesi Bülent Ortaçgil,
  • 17 Mayıs Çarşamba Evren Can Gündüz,
  • 20 Mayıs Cumartesi Fatma Turgut
  • 24 Mayıs Çarşamba Pinhani
  • AVM ziyaretçilerine ücretsiz atölye etkinlikleri

Her salı, perşembe ve cumartesi günleri ücretsiz Square Atelier workshoplar katılımcılarını bekliyor. Dileyen ziyaretçiler öncesinde www.emaarsquaremall.com websitesinden yapacakları kayıt ile ‘Mum Atölyesi’, ‘Analog Fotoğrafçılık’, ‘Terrarium Atölyesi’, ‘Smoothie Atölyesi’ gibi atölyelere katılım sağlayıp becerilerini geliştirebilecek.

Ünlülerden çarpıcı bir sergi

Emaar Square Mall, mayıs ayında sıra dışı bir sergiye de ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. İstanbul My (Neon) Love isimli sergide, Burcu Esmersoy, Arzu Kaprol, Didem Soydan, Ece Sükan, Joana Kohen, Koray Birand, Zeynep Tosun ve Onur Baştürk’ün İstanbul’u neon ışıklarla kendi İstanbul’unu sergilediği eserler 11 Mayıs – 7 Temmuz 2017 tarihleri arasında ziyaretçileri bekliyor.

7’den 70’e herkese

Etkinlik programında çocuklar da unutulmamış. 4 yaş itibariyle, çocuklara ‘Mini Zone’da ücretsiz atölyeler düzenleniyor ‘Mini Sahne’de ise birbirinden eğlenceli çocuk oyunları var.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × four =