Tek kitapta 3 milyar masal!

 

Yazarlar kitaplarında hangi kahramanların ne zaman, ne yapacağını bilir mi? Masal Yolu‘nun yazarı bilemeyebilir. Çünkü bu kitapta okuyucunun vereceği kararlarla 3 bin farklı masal yazılabiliyor.

Redhouse Kidz’in yayımladığı Masal Yolu şimdiye kadar okuduklarınızdan çok farklı bir masal kitabı! Çünkü bu masalda kiminle tanışacağınıza, nereye gideceğinize ve ne yapacağınıza siz karar veriyorsunuz. Öyle ki kitaptaki alternatif karakterler, mekânlar ve nesnelerle 3 milyardan fazla masal üretilebiliyorsunuz.

HAYAL GÜCÜNÜ ÖZGÜR BIRAK!

Masalımız okurun bir baş karakter seçmesiyle başlıyor. Prenses, astronot ve ahtapot gibi farklı karakterler arasından seçilen kahraman, uzun ve maceralarla dolu bir yola çıkıyor. Kitapta kısa yönlendirmelerle okura masalın gidişatı konusunda ipuçları veriliyor. Çocuklar, masaldaki boşlukları doldurarak kendi maceralarını oluşturuyorlar. Ayrıca sayfaların kenarında okura yöneltilen “Hangisini seçtin?” ve “Nasıl görünüyor?” gibi kısa sorular da çocukların masallarını detaylandırmalarına yardımcı oluyor.

3 MİLYAR MASAL GİZLİ

Okur, bu kitapta farklı yollardan gitmeyi seçerek defalarca yeni bir masal anlatabiliyor; öyle ki kitaptaki alternatif karakterler, mekânlar ve nesnelerle 3 milyardan fazla masal üretilebiliyor. Ödüllü çizer Madalena Matoso’nun rengârenk yalın çizimleriyle süslenmiş bu kitap; her yaştan çocuğa, bir oyun oynar gibi kendi hikâyesini anlatma fırsatı sunuyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 + 15 =