Tek boynuzlu atlar her yerde

LC Waikiki, Unicorn temalı koleksiyonunda tişörtten eteğe, çantadan kupaya, yastığa her yeri çocukların çok sevdiği tek boynuzlu atlarla donatıyor.

Son zamanlarda her yaş grubunun sevgisini kazanan unicorn çocukların olmazsa olmaz desenleri arasında yerini alıyor. LC Waikiki de saflığın ve masumiyetin simgesi tek boynuzlu atları koleksiyonuna taşıdı. LC Waikiki kıyafetten aksesuara kadar birçok ürününde unicorn temasını işledi.
Çocuklar ister uykuda ister gün içinde sokakta ya da özel bir kutlamada, günün her saatinde unicorn desenlerinin yer aldığı tasarımlarla keyifli anılar biriktirecek.
LC Waikiki’nin unicorn temalı özel koleksiyonu tütü eteklerden rengarenk taytlara, şık desenli tişörtlerden elbiselere uzanıyor. Kombinlerin tamamlayıcısı çanta, ayakkabı ve şapkalarda da unicorn desenleri öne çıkıyor.
Evini unicorn saflığıyla dekore etmek isteyenleri de unutmayan LC Waikiki, yastık, eşya düzenleyici, havlu gibi ev tekstilinin yanı sıra bardak, suluk ve pelüş oyuncak seçeneklerini de LCW Home ile müşterilerinin beğenisine sunuyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × four =