Tek bir gülüş için her şeyin daha fazlası

Bebeğiyle oyun oynayan bir anne

Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz an… Bebeğinizi kucağınıza aldığınız an… Ekrana gelen bir reklam, her anne ve çocuğuna özel olan bu yolculuğu sıcacık bir dille anlatırken “Tek bir gülücük” için yapılan şeyleri hatırlatıyor.

Fermantasyon yöntemiyle geliştirilmiş çocuk devam sütü Bebelac Gold’un “Tek Bir Gülücük için” sloganıyla izleyiciyle buluşan yeni reklam kampanyasının ilk filminde, annenin bebeğiyle yaşadığı özel yolculuk anlatılıyor. Bir annenin kendi bebeğiyle rol aldığı ve sosyal medyada büyük beğeni toplayan reklam filminde, annenin gözünden hamilelik sürecinden itibaren bebeğin mutluluğu için yapılan tüm fedakarlıklar, gerçekçi ve duygusal bir dille ekrana yansıtılıyor.

GERÇEK BİR HİKAYE

Reklam filmlerinde gerçek anne-bebek hikayelerine yer vermeyi tercih eden Bebelac Gold Çocuk Devam Sütü, yeni reklam kampanyasında da gerçek bir anne-bebeği ekrana taşıyor. Annenin hamile olduğunu öğrenmesi ve eşine haber vermesiyle başlayan reklam filminde; 9 aylık serüven, doğum ve sonrasında bebeğinin tek bir gülücüğü için her şeyin fazlasını yapmaya kendini adayan bir annenin fedakarlıklarını anlatıyor. Bebeklerin ilk yıllarında sindirim, uyku ve beslenme düzenleri tam olarak gelişmiyor. Fermantasyon yöntemiyle geliştirilen ilk ve tek çocuk devam sütü olan Bebelac Gold da, annelerin her zaman yanında yer alıyor.

TEK BİR GÜLÜCÜK İÇİN

Hamilelikten doğuma 9 ay onu taşıyan, her defasında ilk defaymışçasına kokusunu içine çeken, gece yarıları uyanan, bebeğinin mutluluğu için her yolu deneyen ve bulan annelerin sevgiyle yaptığı tüm fedakarlıklar; bebeklerinin tek bir gülücüğü ile mutlu sona ulaşıyor. Annelik serüvenini, alışılmışın dışında en doğal ve gerçek haliyle yansıtan Bebelac Gold Çocuk Devam Sütü’nün yeni reklam filmi tüm ulusal kanallar, sosyal medya ve dijital platformda annelerle buluşuyor.

Yoğurt, kefir gibi fermente gıdalar, başta sindirim sistemi olmak üzere pek çok faydayı da beraberinde getiriyor. Fermantasyon yöntemi ile geliştirilmiş ilk ve tek çocuk devam sütü Bebelac Gold, 350 gram ve 900 gramlık paketlerinde Türkiye’nin her yerinde sunuluyor.

Bebelac Gold Çocuk Devam Sütü’nün yeni reklam filmini buradan izleyebilirsiniz.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 + 17 =