Star Wars’ı giyin de gel

Koton, Star Wars sevenlerin gönlünü kazanacak yeni koleksiyonunda filmin temasına uygun ayrıntılarla galaktik macerayı sokağa taşıyor.

Koton’un Star Wars hayranlarına özel hazırladığı; serinin merakla beklenen sekizinci halkası Star Wars: Son Jedi filminden ilham alınarak oluşturulan Koton Star Wars Koleksiyonu, filmin vizyona girmesiyle birlikte mağazalarda yerini aldı.

Star Wars efsanesinin son filmi Star Wars: Son Jedi’ın vizyona girmesiyle birlikte Star Wars karakter görselleri ve filmin ismini taşıyan baskılı tasarımlar yeniden Koton mağazalarında yerini aldı. Senaryosunu Johnson ve George Lucas’ın kaleme aldığı, Güç Uyanıyor’un kahramanlarının galaktik efsanelere katılıp Güç’ün asırlık sırlarının ve geçmişinin destansı bir macerayla anlatıldığı filmde Skywalker efsanesi de devam ediyor. Merakla beklenen filmin karakterlerinden ve Star Wars dünyasını yansıtan izlerin illüstrasyonlarından oluşan Koton Star Wars Koleksiyonu, casual kadın, erkek çocuk ve bebek kategorisinde hayranlarıyla buluşuyor.

Koleksiyonda, erkek çocuk kategorisinde Star Wars’un galaktik temasına uyumlu parlak ve reflektör baskılı detaylar ile pullu modeller ön plana çıkarken arma detaylar ve metraj baskılı modeller de dikkat çekiyor. Dokuz farklı modelden oluşan kategoride uzun kollu tişört modelleri, bere, svetşört ve eşofman tasarımları yer alıyor.

Casual kadın kategorisinde sezonun trendi parıltılı baskılar kullanılırken, tasarımlarla Star Wars ruhu yeniden modaya taşınıyor. 11 farklı modelden oluşan Koton Star Wars Koleksiyonu’nun causal kadın kategorisinde siyah, pembe ve bordo renkleri hakimiyet gösteriyor. Koleksiyonda spor giyimin rahat kesimleri tişört, eşofman ve sweatshirt tasarımlarıyla ön plana çıkıyor.

Starwars’un en küçük hayranlarına özel oluşturulan tasarımlar baby kategorisinde bir araya geliyor. Eşofman altı ve sweatshirt tasarımlarının yer aldığı Koton Star Wars Koleksiyonu’nda açık ve koyu gri ile bordo renkleri kullanılıyor.

Koton Star Wars Koleksiyonu, seçili Koton mağazalarında ve koton.com adresinde hayranlarıyla buluşuyor.

Koton’un Star Wars’ın önceki filmleri için hazırladığı koleksiyonu da buradan görebilirsiniz.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × 4 =