Sonsuz yüzme keyfi artık Türkiye’de

ABD’nin ünlü yüzme okulu Swim Labs, farklı havuz sistemiyle çocukların ve yetişkinlere yepyeni bir yüzme deneyimi sunuyor. Bebekliğin altıncı ayından itibaren her yaşa uygun olarak eğitim verilen Swim Labs’de çocuklar uygun sıcaklıktaki suda, hijyenik, güvenli ve eğlenceli bir biçimde doğru yüzme stilini öğreniyor.

Çocukların ilerde sağlıklı birer yetişkin olabilmeleri için gerekli olan beceri ve güveni kazanmalarına yardımcı olarak, fiziksel faaliyetleri bir yaşam tarzı olarak aşılamak için çalışmalarını sürdüren My Gym Türkiye, bünyesine yepyeni bir merkez katıyor. İstanbul’da açılan ABD’nin ünlü yüzme okulu Swim Labs ile bebekler ve çocuklar, Türkiye’nin ilk sonsuz havuz sistemi ile tanışıyor. Swim Labs havuzlarında yer alan karşı akıntı sistemi, sonsuz yüzme hissiyle çocukların yüzmeyi eğlenceli bir şekilde öğrenmelerine yardımcı oluyor. Çocuklar Swim Labs’de  uygun sıcaklıktaki suda, hijyenik, güvenli ve eğlenceli bir biçimde doğru yüzme stilini öğreniyor.

Swim Labs, havuzda yer alan karşı akıntı sistemi ile sınırsız yüzme sağlayarak havuz içinde bir yüzme bandı yaratıyor. Akıntı hızının eğitmenler tarafından istenilen seviyeye göre ayarlanabildiği sistemle çocuklar, en doğru şekilde yüzme biçimini öğrenirken, vücutlarını suda daha iyi kullanma becerisini de kazanıyor. Havuzun dibinde yer alan ayna sayesinde yüzerken kendilerini de görebilen çocuklara ayrıca havuzun içindeki kameralar sayesinde, daha hızlı ve daha doğru teknikle nasıl yüzecekleri konusunda da geri bildirim veriliyor. 3 yaş altındaki çocukların bir ebeveyniyle eğitim alacağı Swim Labs’de 3 yaş üstü çocuklar keyifle yüzerken aileler de özel olarak ayrılmış cafe’de hem onları izleyebilecek hem de sohbet etme fırsatı bulacak.

Swim Labs, sadece çocuklar için değil yüzmeyi seven ya da doğru yüzme stilini öğrenmek isteyen herkese seviyesine uygun eğitim seçenekleri de sunuyor.
Akatlar Mustafa Kemal Kültür Merkezi içinde yer alan Swim Labs, farklı eğitim stili, sağladığı teknolojik imkanlar, video analiz sitemi, sonsuz yüzme hissi ve ayarlanabilir hız seviyeleriyle sadece çocuklar değil anne- babaların da yüzmek için ilk tercihi olmaya aday.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × 3 =