Sonbahar ruhu içimizi serinletsin

Biz yazın sıcağından şikayet ededuralım modacılar boş durmuyor; sonbahar-kış sezonu için hazırlanan koleksiyonların tanıtımları başladı bile. Koton da önümüzdeki mevsim için hazırladığı kadın, erkek ve çocuk koleksiyonlarını eğlenceli bir lansmanla tanıttı.

Koton 2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Swissotel Chalet Garden’da gerçekleştirilen bir lansman ile modaseverler ile buluştu. Büyük şehrin atmosferinden uzakta, görkemli bir country ruhu vadeden koleksiyon, zengin kumaş seçimlerinin yanı sıra renk ve baskı detayları, birbirinden özenli desen tercihleri ile de farklı stillere hitap ederek görkemli bir kış hikayesi yazıyor.

Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte, Koton Tasarım Direktörü Isham Sardouk, davetlilere koleksiyonun hazırlık süreci ve detayları hakkında bilgiler verdi:
“Bu sezon country boho teması ile hazırladığımız sanatın ve doğanın izlerini taşıyan koleksiyonumuz ile faaliyet gösterdiğimiz 25 ülkede görkemli bir kış hikayesi yazacağız. Ayrıca tasarımlarda, zengin kumaş seçimlerinin yanı sıra renk, baskı detayları, birbirinden özenli desen tercihleri ile farklı stillere hitap ediyoruz. Günün her anına uygun görkemli siluetler oluşturarak bambaşka atmosferler yarattığımıza inanıyoruz.”

COUNTRY RUHU HER YERDE

Koton, 2016-2017 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu, bu sezon kadınları büyük şehrin atmosferinden uzaklaştırıyor ve yepyeni bir country ruhu vadediyor. Erkekler için hazırlanan ve ilhamını İngiliz geleneğinden alan smart koleksiyonu, sofistike havayı ve zarafeti yansıtırken casual koleksiyonu ise günlük giyime kentsel ve çağdaş birvurgu yapıyor.

BAŞROLDE ÇOCUKLAR

Koton Kids 2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, bu sezon, kendine özel bir tarzı olan çocuklar için capcanlı, renkli ve dinamik tasarımlar sunuyor. Sıcacık ve eğlenceli bir kış gardırobu vadeden koleksiyon, yeni sezona hazır. Minik bebeklerin sağlık ve güvenliğine anneleri kadar önem veren Koton Baby, sağlıklı kumaşlarla tasarlanıyor ve özel olarak test ediliyor. Kış sezonuna sıcacık bir giriş yapanKoton Baby, bu sezon da bebekleri rahat ve mutlu hissettirmek için Koton mağazalarında yerini alıyor.

Disney’in efsane kahramanı Minnie, ikonik stili ve canlı tarzı ile Minnie by Koton Koleksiyonu’na ilham vermeye devam ediyor. Tuba Ünsal’ın tasarımlarıyla hayat bulan koleksiyon, her zamankinden farklı ve özel parçalar ile yeni sezona iddialı bir giriş yapıyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × three =