Soğuk havalardan çayla korunun

Mevsim geçişlerinin olumsuzluklarını sıcacık çayla savuşturmaya ne dersiniz? Beta Tea, yeni koleksiyonunda soğuk havalarda koruyucu etkisi bilinen bitki çaylarıyla soğuk kış günlerine keyifli lezzetler katıyor.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle çayseverlere dünyanın birçok yerinde keyifli çay lezzetleri sunan Beta Tea’nin mevsim geçişlerinde ve soğuk havalarda koruyucu etkisiyle bilinen meyve ve bitkilerden hazırladığı yepyeni koleksiyonu “Herbtea Collection” raflarda yerini aldı. Beta Tea Herbtea koleksiyonunda her biri ayrı etkilere sahip, kış günlerinde faydalı ve keyifli Papatya, Ihlamur, Zencefil – limon, Rezene, Adaçayı, Nane – limon çeşitleri bulunuyor.

Beta Tea Herbtea Papatya çayı, ağrılara iyi geliyor, günün stresinden arınmanıza, rahatlamanıza ve keyifli bir uyku çekmenize yardımcı oluyor. Kış mevsiminin vazgeçilmezi ıhlamur da Beta Tea Herbtea’de yerini alıyor. Soğuk algınlıklarının en ideal eşlikçisi Beta Tea Herbtea Ihlamur çayı keyifli içim sağlayan özel aromasıyla sindirim sistemini de rahatlatıyor. Üşüttüğünüzü hissettiğiniz ya da halsiz olduğunuz anlarda en büyük kurtarıcı olarak kendi gösteren Beta Tea Herbtea Zencefil – Limon çayı bağışlık sistemini destekliyor, dengeli ve keyifli tadıyla rahatlatıyor. Hem antioksidan, hem de strese birebir; Beta Tea Herbtea Adaçayı soğuk algınlıklarına karşı da vücudu güçlendiriyor. Yoğun aromasıyla her yudumunda duyuları canlandıran Beta Tea Herbtea Rezene çayı, doğal antibiyotik etkisine sahip, sindirim sistemini ve bağışıklığı güçlendiriyor. Mideyi rahatlatan etkisi, soğuk algınlıklarındaki rahatlatıcı özelliği ile Beta Tea Herbtea Nane – Limon çayı kış boyunca içinizi ısıtan en ideal lezzetler arasında…

Beta Tea Herbtea çayları renkli kutuları ve pratik kullanımlarıyla kış boyunca hem soğuklara karşı en büyük desteğiniz olacak, hem de içinizi ısıtan keyifli yudumlar yaşatacak.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve − ten =