Şimdi kahramanlık zamanı

İstanbul Anadolu yakasında açılan Emaar Square Mall, sevilen çocuk kanalı Cartoon Network’ün efsanevi karakteri Ben 10 ve uzaylıları ağırlayacak.

İstanbul’dan ilham alınarak tasarlanan ve dünyanın en önemli markalarına ev sahipliği yapan Emaar Square Mall’da çocuklar 15-17 Eylül tarihleri arasında Ben 10 ve uzaylı karakterler ile bir araya gelerek keyifli zaman geçirecek.

Cartoon Network’ün en sevilen karakterlerinden Ben 10’in uzaylılara dönüşme oyunu ile çocuklar, Ateş Topu, Dört Kol, Su Tankı ve Elmas Kafa karakterlerinden birine sanal ekranda dönüşerek maceradan maceraya atılacak. Etkinlik alanında çocuklar ayrıca hafıza kart oyunuyla hafızalarını güçlendirirken, yüz boyama ve resim atölyesi ile eğlencelerine renk katacak. Ben 10 etkinliğinde yer alan oyun atölyesinde yepyeni Ben 10 oyuncaklarıyla oynayabilecek olan çocukları daha birçok sürpriz bekliyor.

Ben 10 ve dönüştüğü birbirinden güçlü 10 uzaylı kahramanın aksiyon ve eğlence dolu yeni bölümleri hafta içi her gün saat 10:00’da Cartoon Network ekranlarında.  Bu kahramanın eğlenceli oyunları, klipleri ve aktiviteleri de ben10.cartoonnetwork.com.tr adresinde.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × three =