Şık şapkalarla güneşten korunsun

MYCey, çocukların severek kullanacağı Kietla marka güneş şapkalarıyla onları güneşin zararlı ışınlarından koruyor ve keyifli bir yaz geçirmelerine fırsat tanıyor.

Fransız Occitan lehçesindeki “Capèl” kelimesinden gelen Kapel model şapkalar, UV ve UPF 50+ koruma sağlayarak güneş ışınlarının yoğun etkilerini azaltıyor, tam bir güneş şemsiyesi görevini görüyor. Aynı zamanda bir tarafında düz ve sade, diğer tarafında şık grafik desenleriyle iki farklı şekilde kullanılabiliyor.

Güneş ışınlarının ultraviyole etkilerinden kaçınmak için sadece gölgede kalmak yeterli olmuyor, doğru ve etkili bir biçimde güneşten korunmak gerekiyor. Yaz aylarında sık dokunmuş ve açık renkli giysilerin yanı sıra şemsiye, güneş gözlüğü ve şapka gibi aksesuarlar takarak önlem alınabiliyor. MYCey bu dönemde kaliteli ve güvenilir aksesuarlarıyla çocukların yanında oluyor. Onların güneş ışınlarından beslenirken zararlı etkilerinden de korunmasını sağlıyor.

MYCey’in Fransa’dan ithal ederek ürün portföyüne eklediği “Oeko-Tex” kumaş özeliği bulunan yüzde yüz koton Kietla marka şapkaları, 6 aylık dönemden 12 yaşa kadar hem kız hem de erkek çocukların gardırobunda koruyucu ve vazgeçilmez bir aksesuar olarak dikkat çekiyor. UV ve UPF 50+ koruma sağlayarak güneş ışınlarının yoğun etkilerini azaltıyor, geniş bakış açısı ile hareket yönüne ve güneşe bağlı olarak şemsiye görevini görüyor, çocukların yüzünü, omuzlarını ve boynunu güneşten muhafaza ediyor.

Özel tasarımıyla iki farklı şekilde kullanılabilen 10 model

6 farklı boyutta tasarlanan modern ve vintage modellerdeki şapkalar, hızlı kuruyor ve ters çevrilerek 2 farklı şekilde kullanılabiliyor. Düşmemesi için başın etrafında bağlanabilen askıların yanı sıra Kietla güneş gözlükleri ile birlikte takılabilmesi için ayrı bir özelliği bulunuyor.

Kapel şapkaların, bir tarafı düz ve sade, diğer bir tarafı şık grafik desenleriyle 10 farklı modeli bulunuyor. Grafik tasarımlarda ZigZag, FunFair, CubiK Sun, GraphiK stili, Ice Kream, Swimming Pool desenleri yer alırken; sade tasarımlarda ise Panama Khaki, Sky, Pink, Navy öne çıkıyor. MYCey’in yaza özel diğer ürünleriyle ilgili daha detaylı bilgi için https://www.mycey.com web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 + 16 =