Şık, rahat, bayramlık

Özel günlerde bile kıyafetlerinizin şık olduğu kadar rahat olmasına da dikkat ediyorsanız, çocuklarınızın günün eğlencesinden geri kalmadan ortalıkta koşturmasını istiyorsanız bayrak alışverişi için LC Waikiki mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

LC Waikiki, bayramı şık karşılamak isteyenler için zengin bir koleksiyon sunuyor.
Kadınlar, bu bayram çiçek desenli uçuş uçuş elbiselerle romantik bir hava yakalarken pastel tonlardaki pantolonları desenli bluzlar ile kombinliyor. Serin yaz gecelerinde ince, uzun hırkalar koruyucu görevi görüyor. Fırfır ve dantel detayları ise koleksiyona canlı bir hava katıyor.
Stiline önem veren erkekleri ise keten gömlekler, şık pantolonlar, renkli polo tişörtlerin yer aldığı bir koleksiyon bekliyor.  Yaz aylarında da ceketten vazgeçemeyenler için açık tonlardaki blazer ceketler doğru bir seçim oluyor.

ÇOCUKLAR RENGARENK

Genç kızlar için pastel tonlardaki pantolonlar, baskılı tişörtler ve çiçek desenleri dikkat çekerken, kemer detaylı midi boy elbiseler koleksiyonun dikkat çeken parçaları oluyor.
Genç erkekler için baskılı tişörtler, desenli gömlekler ve renkli pantolonların yer aldığı dinamik bir koleksiyon öne çıkıyor. Deri kemerler ve şapkalar ise koleksiyonun eğlenceli detayları olarak göze çarpıyor.
Kız bebek ürün grubunda beyaz, pembe ve pastel tonlar öne çıkarken, tül ve çiçek detayları tasarımlara zarif bir hava katıyor. Koleksiyonda şık elbiseler ve eteklerin yanı sıra, şort-tişört ve tayt-tişört seçenekleri de bulunuyor.
Erkek bebek ürün grubunda renkli şortlar, denim pantolonlar, desenli gömlekler ve tamamlayıcı öğe olarak ceket ve yelekler yer alıyor. Küçük beyler son dokunuşu ise küçük bir papyon, kemer ya da şık bir pantolon askısıyla yapıyor.

LC WAIKIKI HAKKINDA:

1988 yılında kurulan ve 1997 yılından bu yana Türkiye’de LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında hizmet veren LC Waikiki, “iyi giyinmek herkesin hakkı” mottosu ve “ulaşılabilir moda” anlayışıyla Türkiye’yi giydiriyor. LC Waikiki, büyüme serüvenini 20 yıldır hem yurt içi hem de yurt dışında sürdürüyor. LC Waikiki, bugün 30 ülkede yaklaşık 650 mağazası ve yaklaşık 30 bin çalışanıyla hizmet veriyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

nineteen − 13 =