Sanat atölyleleri şehir şehir geziyor

Pınar, çocuklara resim yapmayı il il gezerek sevdiriyor. Altı ilde kurulan resim atölyelerinde çocukların renklerin dünyasında kendi çizgileriyle buluşuyor.

Pınar, Stevie Ödüllü Pınar Resim Yarışması ve Pınar Çocuk Tiyatrosundan sonra sanata desteğini 6 ilde resim atölyeleri kurarak devam ettiriyor. Pınar, Resim Atölyesi ile çocukların, geleceklerini hayal dünyalarıyla birleştirerek resimle anlatmaya davet ediyor.

Sanata verdiği önemi 36 yıldır düzenlediği Pınar Çocuk Resim Yarışması ve 30 yıldır düzenlediği Pınar Çocuk Tiyatrosu ile gösteren Pınar, bu yıl 6 ilde, kuracağı resim atölyeleriyle çocukları sanata bir adım daha yaklaştırıyor.

5 binin üzerinde çocuğu resim atölyelerinde ağırlamayı hedefleyen Pınar, Rönesans Gayrimenkul bünyesinde yer alan Optimum, Piazza ve Kozzy Alışveriş Merkezleri’nde atölyelerini açarak çocuklarla buluşacak. Kozzy, Samsun ve Şanlıurfa Piazza, Adana Optimum, Ankara, İzmir ve İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezlerinde kurulacak atölyelerde 6-14 yaş arasındaki miniklere sanatı sevdirecek. Ayrıca atölye alanında Pınar’ın sürdürülebilirlik vizyonunun ve çalışmalarının yer aldığı broşürler ziyaretçilerle paylaşılacak.

HANGİ KENTTE, NE ZAMAN?

Şanlıurfa Piazza Alışveriş Merkezi: 3 – 5 Mart 2017
Adana Optimum Alışveriş Merkezi: 10 – 12 Mart 2017
Ankara Optimum Outlet Alışveriş Merkezi: 17 – 19 Mart 2017
İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi: 24 – 26 Mart 2017
Samsun Piazza Alışveriş Merkezi: 31 Mart 2017 – 2 Nisan 2017
İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezi: 7 – 9 Nisan 2017
İstanbul Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi: 14 – 16 Nisan 2017

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 + 2 =