Sağlık ve konfor bir arada

Bebeklerin diş ve diş etlerinin doğal gelişimini destekleyen ortodontik tasarıma sahip Soothie emzikleri esnek yapısıyla rahatlık sağlıyor.

Bebek bakımı konusundaki 30 yıldan fazla deneyimiyle bebekler ve anneleri için her zaman en iyisini yapmak için çalışan Philips Avent, Soothie emziklerinin ortodontik tasarımı ile diş ve diş etlerinin doğal gelişimini destekliyor,  yüzde 100 hastane sınıfı silikondan oluşan esnek yapısı ile bebeğiniz için konfor sunuyor.

Annelerin ihtiyaç ve önerilerini değerlendirerek bebeklere her zaman en yüksek konforu sunan Philips Avent, farklı ihtiyaçlara yönelik modelleri bulunan ortodontik emzikleri ile bebeklerin mutlu ve huzurlu büyümesine destek oluyor.

Yüzde 100 hastane tipi silikondan üretilen Philips Avent Soothie Emzikler, bebeklerin yüzünde rahat duran yapısı ile kullanım kolaylığı sunuyor.

0-3 ay ve 3-18 aylık bebekler için iki farklı çeşidi bulunan Philips Avent Soothie emzikler, BPA içermiyor; tadı ve kokusu bulunmuyor. Philips Avent Sterilizatör ile steril edilebilen Philips Avent Soothie Emzikler, bulaşık makinesinde de yıkanabiliyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

sixteen − 15 =