Resmi havaya çizin, tablete insin, ailece eğlenin

Aile boyu eğlencenin tadı yeni nesil oyunlarla artıyor… Oyuncak sektörünün öncüsü Mattel, yeni oyunu Pictionary Air ile yepyeni bir deneyim sunuyor. Bir oyunca, desteden bir kart çekiyor, karttaki resmi oyunun özel kalemiyle havaya çiziyor, çizdiği resim oyunun uygulaması sayesinde takım arkadaşlarının telefonuna ya da tabletine yansıyor. Daha fazla resmi bilen, kazanıyor!

Scrabble ve Uno’nun yaratıcılarından Mattel, aileniz ve sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanlara yeni ürünü Pictionary Air’le keyif katıyor. Oyunseverlerin yeni gözdesi olmaya aday Pictionary Air heyecanına katılmak için oyuncular, iki takıma ayrılıyor. Takımdan bir oyuncu kart destesinden çektiği kartın üzerindeki kelimeleri özel Pictionary Air kalemiyle havaya çizim yaparak kendi takımına anlatmaya çalışıyor. Havaya çizim yapan kişinin çizimleri, takımının elinde bulunan ve Pictionary Air uygulaması yüklü tablet ya da telefonda eş zamanlı olarak gözüküyor.

Akıllı cihazdaki görüntülerin televizyona da yansıtılabildiği oyunda, çizen kişinin çizimiyle etkileşime girmesi eğlenceyi ikiye katlıyor. En çok kelimeyi bilen takım oyunu kazanıyor. Pictionary uygulaması sayesinde de skorlar takip ediliyor, süre tutuluyor ve turlar belirleniyor. Oyun sırasında yaşanan komik ve unutulmaz anlar kaydediliyor, düzenleniyor ve sosyal medya hesaplarından paylaşılabiliyor.

Çizmenin en zevkli hali Pictionary Air ile rekabet ve heyecan dolu dakikalar sizleri bekliyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × one =