Regl Kitabı çıktı

Cinsellik Eğitmeni Rayka Kurmu'nun önsözü ve tavsiyeleriyle güncellenen kitap, doğru ve güvenilir bilgi kaynağı olarak dikkat çekiyor.

Adet görme gibi kişisel konular hakkında konuşmaktan rahatsız olan ya da doğru konuşmayı nasıl yapacağını bilmeyen ebeveyn ve çocuklara yardımcı olabilecek Regl Kitabı, Martı Yayınları etiketiyle raflarda.

Martı Yayınları’ndan çıkan Regl Kitabı, genç kızların büyüme sürecinde ailelerin imdadına yetişiyor. Ergenlik öncesindeki kızların soruları doğrultusunda yazılan bu rehber, regl döneminin nasıl olduğu, neler hissettirdiği, ped ve tampon kullanımı, ebeveynlerle bu konunun nasıl konuşulacağı gibi başlıklarla bu sürece dair gerçekçi ve pratik yanıtlar sunuyor. Genç Kızların Büyüme Rehberi alt başlığını taşıyan

Kitapta aynı zamanda, sivilcelerden ruh hali değişimlerine, beden algısından, diş tellerine ve yeni sosyal durumlara alışmak gibi fiziksel, duygusal ve sosyal değişikliklerle baş etme yollarına dair tavsiyeler de yer alıyor.
Eğlenceli ve bilgilendirici illüstrasyonlarıyla Regl Kitabı genç kızlara, yaşamlarının bu yeni döneminde kendilerini güvende ve rahat hissettirecek sağlıklı bilgiler veriyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

six + 16 =