Reflüyü önlemeye yardımcı yatak

Bir tarafı 17 cm, diğer tarafı 11 cm yüksekliğinde olan Mini Bambi yatakları, bebeklerde reflüyü önlemeye yardımcı oluyor.

Bebeklerde kas gelişimi 6. aya kadar devam ettiği için mide kapakçığı görevini tam olarak yerine getiremiyor ve mide sıvısı yemek borusuna kaçabiliyor. Bu farkındalıkla son teknolojiyi kullanarak tasarladığı “Mini Bambi” yatağı ile Bambi, miniklerin uyku saatlerini daha rahat geçirmesine yardımcı oluyor. Yatağın bir tarafını 17 cm, diğer tarafını 11 cm olarak tasarlayarak özel bir eğim veren Bambi, bu eğim sayesine reflü sorununu ortadan kaldırmaya yardımcı olarak bebeğinizi daha güvenilir ve konforlu bir uyku ile buluşturuyor.

Türkiye yatak sektörünün önemli temsilcilerinden Bambi Yatak, Ar-Ge destekli inovasyon harikası bebek yataklarıyla pazara yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Miniklerin sağlığı

Mini Bambi, air kumaşın vücuda temas ettiği yüzey yüksek nem emme kapasitesine sahip, ısıyı vücudun dışına taşıyarak, vücut ısısını dengeleyen yüzde 100 pamuktan üretiliyor. Miniklerin uyku saatlerini kaliteli ve konforlu bir şekilde geçirmeleri için örme tekniğiyle tasarlanan yatak, kullanılan çapraz örgü sistemi sayesinde ebeveynlerin beğenisini kazanıyor.

Kontrol teknolojisi

Tasarımda kullanılan mikro-kapsüllerin içlerine yerleştirilen probiyotikler, hastalıklara yol açan zararlı mikroorganizmalara yer bırakmıyor. Küf ve mantar oluşumunun engellenmesine yardımcı olan bu probiyotikler, alerjiye sebep olan maytların doğal yolla yok edilmesini kolaylaştırıyor. Mini Bambi Yatak, alerjik reaksiyon ve astıma yol açan alerjenlerin yoğunlaşmasını azaltarak her gece yenilenen etkisi ve yatakta sürekli doğal hijyenik bir ortam sağlayan teknolojisi sayesinde mikroorganizmaların oluşturduğu leke ve kötü koku oluşumunu da en aza indiriyor.

Mini Bambi yatakları 463 liradan satılıyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − six =