Phılıa Desıgn’ın el yapımı hediyeleriyle özel hissettirin!

Yeni yılı kutlarken seçilen hediyenin zamansız ve seçkin olmasını isteyenler, Philia Design’ın tamamen el yapımı, minimal ve şık deri tasarımlarını tercih edebilir.

İnsanlık tarihinin başından bugüne değerinden hiçbir şey kaybetmeyen deri, geçmişin doğallığıyla bugünün çizgilerini birbirine bağlıyor. El işçiliğinin minimal izdüşümlerini üretme arzusu ile bir araya getiren Philia Design’ın tamamen el yapımı, kendi hikayelerine sahip deri tasarımlarıyla yeni yılda sevdiklerinize benzersiz hediye deneyimi yaşatmaya ne dersiniz?

Philia Design’ın deriyi zanaat ile birleştirerek tüm üretim aşamasını geleneksel yöntemlerle gerçekleştirdiği, sahibiyle yaşayan, kullandıkça güzelleşen clutch çantadan mini cüzdana, çok amaçlı klasörden kartlığa, kahve filtreliğinden deri kaseye, deri detaylı cam vazodan kupaya kadar fark yaratan el yapımı deri tasarımlarıyla sevdiklerinizi bir hediyeden daha fazlasıyla şımartabilirsiniz.

Siz de sevdiklerinizi mutlu etmekten hoşlananlardansanız yapmanız gereken Philia Design’ın tasarımlarından onları en çok neyin mutlu edeceğini düşünmek!

Philia Design’dan hediye seçmenin ayrıcalıklı zevkini yaşamak için hipicon.com adresini adresini ziyaret edebilirsiniz.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

eleven + six =