Oral -B’nin dahisi GENIUS

Oral -B’nin yeni şarjlı diş fırçası “GENIUS” (dahi), bu alanda çığır açan özelliklere sahip. Akıllı telefonunuza bağlanıyor, ağzınızın hangi bölgesini fırçaladığınızı gösteriyor, dişlerinize çok fazla baskı yaptığınızda sizi uyarıyor… Dahası da var…

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G’nin markası Oral B’nin yeni ürünü GENIUS, Zorlu AVM’deki Jamie’s Italian Restaurant’ta yapılan lansmanla tanıtıldı. “Türünün tek örneği olarak Oral-B’nin bugüne kadar ürettiği en akıllı diş fırçalama sistemine sahip” olduğu belirtilen fırçanın özellikleri hayli fazla.
Diş fırçalama deneyimini akıllı teknolojilerle bir adım öteye taşımak üzere tasarlanan Yeni Oral-B GENIUS, fırça içerisinde yer alan hareket sensörü ile bluetooth üzerinden bağlanılan akıllı telefonunun kamerasını kullanarak kullanıcısını takip eden ve hiçbir alanı atlamadan diş fırçalanmasını sağlayan Pozisyon Algılama Teknolojisine sahip. Bu sayede kullanıcılar, akıllı telefonlarına yükledikleri Oral-B App 4.1 aracılığıyla her bölgeye uyguladıkları basınç ve fırçalama süreleri konusunda anında bilgi alarak tam olarak diş hekimlerinin tavsiye ettiği gibi dişlerini fırçalayabiliyorlar. Bütün bu özellikler, Oral-B’nin Salınım-Dönme ve Titreşim teknolojisi ve yuvarlak fırça başlığı ile bir araya gelerek kullanıcıların ağız sağlığını iyileştirmesine yardımcı oluyor.

Üçlü Basınç Sensörü Teknolojisi’ne sahip Yeni Oral-B GENIUS’ın basınç sensörü sayesinde, şarjlı diş fırçası çok fazla basınç uygulandığında görsel bir uyarı vererek, fırça başlığının hızını otomatik olarak düşürüyor ve titreşimleri sonlandırıyor. Böylece diş etlerinin zarar görmesi engellenmiş oluyor.

Akıllı telefon uygulamasına bağlı olmadığında bile Yeni Oral-B GENIUS’ın Profesyonel Zamanlayıcı, diş hekimlerinin tavsiye ettiği iki dakikalık diş fırçalama süresini sağlamak için kullanıcıyı uyarıyor.

Kişiselleştirilmiş çok renkli 360° ışıklandırma sistemi olan SmartRing, kullanıcıların diş fırçalama deneyimlerini daha eğlenceli ve kişisel hale getirmesini sağlayarak Oral-B uygulaması aracılığıyla fırçaların özelleştirmesini sağlayan 12 farklı renkte ışığa sahip.
Yetişkinler için üretilmiş olsa da 6 yaşından büyük çocukların ebeveynlerinin gözetiminde kullanabileceği bu diş fırçası, gelecek nesillerin ağız sağlığını korumada da iddialı.

TEK ŞARJLA 12 GÜN KULLANIM

Yeni Oral-B Genius’ı özel kılan özelliklerden biri de uzun süre kullanıma izin veren lityum iyon pili… 12 güne kadar hiç şarj etmeden kullanılabilen Yeni Oral-B Genius, diğer şarj edilebilir diş fırçalarına göre yüzde 20 daha hızlı şarj olurken, pil kullanım süresinin son anına kadar da aynı performansı sergiliyor.

Yeni Oral-B Genius, günlük kullanım için sunulan standın yanı sıra şık ve akıllı seyahat kabı ile de kolay bir şekilde şarj edilebiliyor ve akıllı telefon gibi USB ile şarj edilebilen diğer cihazların şarj edilebilmesini de sağlayabiliyor.
Fırçanın beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Oral-B GENIUS’ın tavsiye edilen satış fiyatı; Beyaz Genius 8000 için 573.2 lira ve Siyah Genius 9000 için 629.9 lira.

Bunları biliyor musunuz?

  • Türkiye’de 100 kişiden sadece bir kişinin şarj edilebilen diş fırçası kullandığını…
  • Ortalama diş fırçalama süresinin 46 saniye olduğunu…
  • Her diş etrafının derinlemesine temizlenmesi gerektiğini…
  • Dişlerin her gün 2 kez 2 dakika fırçalanması gerektiğini…

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × one =