Ona, buna, şuna ama önce bana!

LC Waikiki’nin yeni yılın heyecanını yansıtan kazakları, size ve ailenize göre.

Yeni yıl heyecanı etrafınızda olabilir. Ama ışıltısı önce içimizi sarmalı, değil mi? Sevdiklerinize hediye bakarken kendinizi de unutmayın, diyerek sizi önerilerimizle baş başa bırakıyoruz.

Yeni yıl, heyecanıyla, beklentileriyle, umuduyla karşımızda… Bir yandan 2019’un muhasebesini yapaduralım, diğer yandan da hem kendimiz hem de sevdiklerimiz için hediye listelerini oluşturalım. Gelen anlı şanlı bir 2020 olunca hediyelere önce kendimizden başlayalım. Ne dersiniz?

Her işe başlamadan önce “Dur, bir kahve içeyim” diyenlerdenseniz Starbucks’ın yılbaşı ürünleri ilginizi çekebilir.

Her işe başlamadan önce “Dur, bir kahve içeyim” diyenlerdenseniz Starbucks’ın yılbaşı ürünleri ilginizi çekebilir. Kahve bardakları, kupalar, kahveler… “Daha neler neler?” diye soruyorsanız cevabı Starbucks mağazalarında bulabilirsiniz.
Yeni yıl ruhu, biraz kırmızı, biraz yeşil ama çokça kar, değil mi? O zaman LC Waikiki’nin yeni yılın heyecanını yansıtan kazakları, size ve ailenize göre.Bu güzel kazaklar size çocukluğunuzu da hatırlattıysa o zaman hediyelerinin ruhuna çocukluğu da üfleyen L’Occitane ürünleriyle kendinizi şımartabilirsiniz. Eğlenceli ve çocuksu tasarımlarla bezenmiş yeni yıl koleksiyonundaki Shea serisi tam aradığınız hediye. Kimin için mi? Sizin için de olabilir, sevdikleriniz için de.

Yılbaşında kırmızı ve pembe rengi uyumla bir araya getiren Machka koleksiyonuyla ve “ton sür ton” şıklığı kırmızı paltolarla tamamlayabilirsiniz.

Sıra geldi kıyafete… Yılbaşında kırmızı ve pembe rengi uyumla bir araya getiren Machka koleksiyonuyla ve “ton sür ton” şıklığı kırmızı paltolarla tamamlayabilirsiniz. “Ya ayakkabı?” diyorsanız adımlarınızı FLO mağazalarına yönlendirebilirsiniz. Ailenin tüm üyeleri için de çeşit çeşit, rengarenk seçenekler sizi bekliyor.
Kıyafetinizi tamamlayacak bir takı arıyorsanız ya da aksesuvar hediye edildiğinde mutluluktan gözü parlayan bir arkadaşınız varsa bakacağınız adres, So CHIC… olabilir. Şans, bereket, aşk ve başarı gibi dilekleri simgeleyen kolye ve küpeler sizi bekliyor. Asuman Aytar Jewelery de yılbaşı özel koleksiyonunda yaratıcı tasarımlarıyla öne çıkıyor. Tellerin, plakaların ve birbirinden değerli taşların el yapımı gümüş takılarda buluştuğu koleksiyonda, her parçanın bir öyküsü var.
Kıyafetiniz hazır, takılarınız hazır, peki ya saçlarınız? Havalı bir yılbaşı hediyesi ya da kendinizi şımartmak için bir fırsat arıyorsanız Dyson’ın saç kurutma makinesi bir seçenek olabilir. Hızlı kurutma özelliği ve akıllı ısı teknolojisiyle saçınızın doğal parlaklığını ortaya çıkarıyor ve elektriklenmesini engelliyor. Yeniden tasarlanan başlıklarıyla da saçlarınızı kuruturken farklı stiller elde edebilmenize olanak sunuyor.

Hem yılbaşı akşamına hem de yeni yıla “yeni bir ben” olarak gireyim diyen kadınlar için de önerimiz Lady SPA&Güzellik Merkezi olabilir.

Tüm bu alışverişi tamamladıktan sonra hem yılbaşı akşamına hem de yeni yıla “yeni bir ben” olarak gireyim diyen kadınlar için de önerimiz Lady SPA&Güzellik Merkezi olabilir. Uzakdoğu’yu ayağınıza getiren hizmetleriyle cilt bakımı ve masaj yaptırabilir; zayıflama, epilasyon seansı alabilir ve yılın tüm yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak Türk hamamı, sauna ve buhar banyosunu tercih edebilirsiniz.

70 yıla yakın uzmanlığıyla anne bebek cilt bakımında güvenilir bir yer edinen Mustela da ailelerin yeni yılını sevimli hediyelerle kutluyor.

Söz cilt bakımına gelince Mustela hediyelerinden bahsetmenin de sırası gelmiş demektir. 70 yıla yakın uzmanlığıyla anne bebek cilt bakımında güvenilir bir yer edinen Mustela da ailelerin yeni yılını sevimli hediyelerle kutluyor. Mustela alışverişlerinde sevimli ayıcık Musti ve çeşitli sürprizler sizi bekliyor… Evet, onlar da iyi yıllar diliyor!

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty + sixteen =