Okul ayakkabısı dediğin renkli olur

Eğlenceli ayakkabı modelleri ile çocukların okul hayatına renk katan Kinetix, okul alışverişine coşku katıyor. Birbirinden rahat modelleri ile konforu çocukların ayaklarına taşıyan Kinetix ile çocuklar, istedikleri gibi koşup zıplayacak.

Her yaş ve tarza hitap eden Kinetix cazip fiyat avantajları ile ebeveynlerin; renkli ve eğlenceli tasarımlarıyla da çocukların gözdesi. Kinetix, yeni okul sezonunda renk çeşitliliğiyle dikkat çeken koleksiyon hazırlamış. Deri modeller ve sevimli detaylarla çocukların dünyasını yansıtıyor.
Tüm çocuklara sportif seçenekler sunan Kinetix okul kombinlerinden, hafta sonu aktivitelerine kadar günlük kullanıma eşlik edecek birçok alternatifi çocukların beğenisine sunuyor. Onlarca renk, taban ve model alternatifi bulunan Kinetix sneakerlar okul kıyafetlerine sportif şıklık katarken okul kıyafeti ile birlikte daha klasik tarzı seçenler için ise Kinetix’in cırt cırtlı ve bağcıklı klasik ayakkabıları beğeni topluyor.

KALPLER, ÇİÇEKLER VE GÖZ ALICI DETAYLAR

Kinetix’in kız çocukları için tasarladığı ayakkabılar her zamanki gibi cıvıl cıvıl… Okulda adımlara hareket katan ayakkabılar kalpler, çiçekler ve daha birçok göz alıcı detaylarıyla kız çocuklarının hayran kalacağı güzellikte! Okul kıyafetlerini tamamlayabilecekleri, cırt cırtlı ve bağcıklı modeller, havalı tabanlarla birlikte şıklık ve rahatlıkları sayesinde koleksiyonda ön plana çıkıyor.

BANTLI VE ARABA BASKILI MODELLER

Erkek çocukların enerjilerini yansıtan renklerdeki okula dönüş koleksiyonu, onlarca model alternatifi ile küçük beylerin fark yaratmasını sağlayacak nitelikte. Ayakkabılara hareket katan bant detayları stil sahibi erkek çocuklara hitap ederken, araba baskılı modeller de macera tutkunu çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Ayrıca, kış ayları için ideal olan kalın tabanlı, sıcacık botlarla tüm çocukların ayakları soğuk havalara meydan okuyacak. Maç tutkunu minikler rengârenk kramponlarla halı sahanın yıldızı olacaklar.

Kinetix’in 2017-2018 Sonbahar-Kış Çocuk Koleksiyonu’nu tüm FLO mağazalarında,www.flo.com.tr adresinde ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 − twelve =