NG Hotels’de ailece tatil zamanı

NG Sapanca ve NG Afyon, Ramazan Bayramı’nda misafirlerine hazırladığı konaklama paketleriyle, şeker gibi bir tatilin kapısını aralıyor…

NG Hotels, Ramazan Bayramı’nın tadını doyasıya çıkarmak isteyenler için, NG Sapanca ve NG Afyon’da misafirlerine farklı tatil alternatifleri sunuyor. Keyifli aktiviteleri ve uzman spa kadrosuyla da ziyaretçilerine sıra dışı deneyim yaşatan NG Hotels, lezzetli mutfağıyla da tatilinizi aynı zamanda bir lezzet şölenine döndürüyor.

Hem dinlenin hem eğlenin

Bayramı sevdikleriye birlikte kutlamak isteyenler NG Afyon’un zengin mutfağı, termal wellness uygulamaları, 9’u termal olmak üzere toplam 15 havuzunda tatilin keyfini çıkaracaklar. Çocuklar ise hem Sincap Kulüp’ün eğlenceli etkinlikleri hem de Afyonkarahisar’ın en büyük aqua parkında doyasıya eğlenecekler.

NG Afyon’da 4-5-6 Haziran tarihleri arasında, iki kişilik Superior odada, yarım pansiyon, minimum 2 gece olan konaklama paketi kişi başı 900 TL’den başlayan fiyatlarla başlıyor.

Kuş sesleri ile gelen bayram sevinci

Kuş sesleri ile birlikte yürüyüş yapabileceğiniz, odanızda orman ve doğa manzarasına karşı keyifle kitabınızı okuyabileceğiniz, Aliva Spa’da değişik masajlar ile yenileneceğiniz, sessiz havuz ve havuz aktiviteleriyle ailenizle eğlenceli vakit geçirebileceğiniz, Orman Terapisi’yle ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirebileceğiniz NG Sapanca,ideal bir bayram tatili için sizleri bekliyor.Siz otelin olanaklarından yararlanırken çocuklarınız da kendileri için hazırlanan aktivitelerle eğlenceli zaman geçirecekler.

NG Sapanca’da 3-6 Haziran ya da 4-7 Haziran tarihleri arasında minimum 3 gece, iki kişilik Superior odada, yarım pansiyon konaklama paketi kişi başı 2 bin 250TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

6 + eighteen =