Neşeli sofraların mimarı

İçinizi serinleten buz gibi meyve suları ya da akşam yemeğinde sofranızı süsleyen lezzetli yemekler… Hepsini hızlıca hazırlamak için Arnica Prokit 444 Plus Kompakt Mutfak Robotu emrinize amade…

Özel aksesuar bölümü, otomatik emniyet sistemi, paslanmaz çelik dilimleme bıçağı, rendeleme diski, hamur karıştırıcı… Tüm bu özellikleriyle öne çıkan Arnica Prokit 444 Plus Kompakt Mutfak Robotu ile harikalar yaratmak için yapmanız gereken tek şey ne pişireceğinize karar vermek. Darbeli çalışma sistemiyle tüm meyve ve sebzeleri en kısa sürede istediğiniz kıvama getiren ürün sayesinde zamandan ve enerjiden tasarruf yaparak her gün yepyeni lezzetleri deneyebilirsiniz.

Meyve suları şipşak hazır!

Sahip olduğu 1.5 litre kapasiteli blender ve 1.5 litre kapasiteli haznesiyle geniş sofralar için dilediğiniz miktarda yemek hazırlamanıza yardımcı olan Arnica Prokit 444 Plus Kompakt Mutfak Robotu, kullanıcılardan da tam not alıyor. Modern gül rengiyle mutfağınıza romantik bir dokunuş armağan eden bu ürün ile yazın içinizi serinleten buz gibi meyve sularını hazırlamak da çok kolay. İsterseniz elma suyu isterseniz limonata… Bu marifetli mutfak robotu ile sürahi dolusu içecekler şipşak hazır… Arnica Prokit 444 Plus Kompakt Mutfak Robotu’nu Arnica mağazalarında ve e-ticaret sitelerinde bulabilirsiniz.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

nine + six =