Mutfağa renk yakışır!

Haki ve safir renklerden oluşan iki yeni koleksiyonunu tüketiciye sunan EMSAN, mutfakta renkli ürün kullanmayı sevenlerin beğenisine hitap ediyor.

“Yanında Her An” sloganıyla mutfaktaki keyifli anların başrol oyuncusu olan EMSAN, yeni sezonda hâkî ve safir renk seçeneklerinden oluşan çok özel koleksiyonlarıyla mutfaklara renk katıyor. Kek kalıbından termosa ve tencere setlerine kadar farklı ürünlerden oluşan koleksiyonlar ile mutfaklara sıra dışı renkler kazandırmak mümkün.

Koleksiyonlarında estetiği ve fonksiyonelliği birleştiren EMSAN, yeni sezonda koleksiyonlarının mutfaktaki yolculuğunu, farklı renklerle sıra dışı hale getiriyor. Yeni sezon koleksiyonları için hâkî ve safir renklerini seçen EMSAN, bu renklerin hâkim olduğu çok özel koleksiyonları ile mutfaklardaki keyifli anlara eşlik ediyor.

Koleksiyona yeni ürünler de eklenecek

EMSAN, hâkî ve safir renge sahip kek kalıbı, termos, tencere ve tava setlerinden oluşan koleksiyonlara yeni parçalar da eklenecek. İlk etapta 7 parça granit tencere ve tava seti, kek kalıbı modelleri, termos gibi ürünleriyle mutfaklara gelen koleksiyonlar, bıçak ve servis seti gibi yeni üyelerle takım çalışmasını tamamlayacak.

Renkleriyle mutfaklara dinamizm getiren koleksiyonlar, lezzetli yemeklerde, keyifli sohbetlerin eşlikçisi demli çaylarda, anne keklerinde başrol oynayacak.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 1 =