Mini mini birler için yeni arkadaşlar

Tudem Yayınları, çocuk ve gençlik edebiyatının bol ödüllü yazarı Miyase Sertbarut imzası taşıyan Emre ile Cemre İlk Okuma Serisini, okumayı yeni söken çocuklar ile buluşturuyor. 10 kitaplık bu set, akıcı metni ve gündelik hayattan seçtiği konularıyla kitapların büyülü dünyasına yeni adım atan çocuklar için benzersiz bir okuma deneyimi vadediyor.

Çocuk ve gençlik edebiyatının sevilen yazarı Miyase Sertbarut kaleme aldığı Emre ile Cemre serisi ile bu kez okumayı yeni öğrenen çocuklara sesleniyor. Tekli ya da özel kutulu setiyle okurlarla buluşan Emre ile Cemre’nin maceraları ilk 5 kitapta 16, diğer 5 kitapta ise 24 sayfadan oluşuyor. Serinin 1’den 10’a numaralandırılan her kitabında yer alan kelime sayısı 500’den 2000’e uzanan kademeli bir artış göstererek, öğrencilere bütün bir eğitim yılına yayılabilecek çeşitlilikte bir okuma etkinliği sunuyor.

Bu set ayrıca mini mini birler için çok yerinde bir yılbaşı ya da yarıyıl tatili hediyesi olabilir aynı zamanda! Bu özel kutulu sette yer alan kitapları, tek tek de satın almak mümkün.

Duysal Tuncer ile Nurdan Demir’in renkli çizimleriyle hayat verdikleri Emre İle Cemre İlk Okuma Serisi, kitapların büyülü dünyasına merhaba diyen küçük okurları keşiflerle dolu yepyeni maceralara sürüklüyor.Emre ile Cemre’nin maceraları şu başlıklarla okuyucuya sunuluyor:

Emre ile Cemre 1 – Okuma Bayramı
Emre İle Cemre 2 – Kedili Takvim Yapıyor
Emre İle Cemre 3 – Alışveriş Merkezinde
Emre ile Cemre 4 – Tarım Yapıyor
Emre ile Cemre 5 – Kitap Fuarında
Emre ile Cemre 6 – Korkuluk Yapıyor
Emre ile Cemre7 – Doktor Oluyor
Emre ile Cemre 8 – Kermeste
Emre ile Cemre 9 – Düğünde
Emre ile Cemre 10 – Başbakan Oluyor

 

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty + twelve =