Mayo bez ile deniz ve havuz keyfi

Prima’nın yaza özel tek kullanımlık mayo beziyle hem bebekler hem ebeveynler her anın keyfini doyasıya çıkarıyor. Bebeklerin özgürce denize veya havuza girebilmesine imkân sunan Prima Mayo Bebek Bezi, suda şişmediği için bebeklerin hareketini de kısıtlamıyor.

P&G’nin bebek bezi markası Prima’nın 360 derece esnek bel bandıyla bebeklerin vücuduna kolayca uyum sağlayan Mayo Bebek Bezi, suda şişmeyen yapısıyla da bebeklere denizde veya havuzda özgürce hareket etme rahatlığı sağlıyor. İkili sızdırmaz bariyer teknolojisine sahip Prima Mayo Bebek Bezi, bu sayede denizde veya havuzda yaşanabilecek istenmeyen durumların da önüne geçiyor.

Mayo bebek bezleri, 360 derece esnek bel bandıyla bebeklerin vücuduna kolayca uyum sağlarken yanlardan kolaylıkla çıkartılabiliyor. Bebeklerin altını kolaylıkla değiştiren ebeveynler de bu sayede havuz ve plaj keyfini doyasıya çıkarabiliyor.

Eğlenceli desenleriyle dikkat çeken Prima Mayo Bebek Bezi’nin 3-4, 4-5 ve 5-6 yaşa özel tasarlanmış beden seçenekleri bulunuyor.

Prima Kulübü ile bebekler özgürce yüzerken ebeveynler kazanacak. Yeni Prima Kulübü uygulaması sayesinde ebeveynler, bebekleriyle yaz tatilinin keyfini çıkarırken yaptıkları alışverişleri puana dönüştürüp, uygulamadaki ödül kataloğundan istedikleri ürün için puanlarını kullanabilecekler. Google Play ve App Store’dan indirilebilen Prima Kulübü ile anne ve babalar aynı zamanda bebeklerin kilo-boy gelişimini, uyku ve yemek düzenini de kolayca takip edebilecek. App Store ve Google Play linki için buraya tıklayabilirsiniz.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 − 18 =