Maşa ve Koca Ayı şimdi de sahnede

Çocukların sevdiği çizgi kahraman Maşa ve Koca Ayı, sahne şovuyla yarı yıl keyfine keyif katıyor. Çocuklar karne sevincini 29 Ocak’a kadar Maşa ile Koca Ayı’nın sahne şovuyla Trump Alışveriş Merkezi’nde yaşıyor.

Yarıyıl tatiline giren çocuklar, karne sevincini Maşa ile Koca Ayı’nın Trump Alışveriş Merkezi’nde devam eden muhteşem sahne şovuyla yaşıyor. Çocukların büyük bir ilgiyle ve merakla takip ettiği dünyaca ünlü Maşa ile Koca Ayı, 29 Ocak tarihine kadar Trump Alışveriş Merkezi’nde sahnelenmeye devam edecek

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katında kurulan özel sahnede eğlenceli gösterilerini çocuklar için sergileyen Maşa ile Koca Ayı’ya çocuklar yoğun ilgi gösteriyor. Maşa ile Koca ayı çocuklarla sohbet ediyor, oyunlar oynuyor. Gösterinin en eğlenceli kısmı ise birlikte dans etmek! Gösteri sonunda çocuklarla fotoğraf çektiren Maşa ve Koca Ayı, onlara posterlerini de hediye ediyor.
Gösteri 29 Ocak Pazar akşamına kadar her gün 12:00/14:00/16:00/18:00 saatlerinde Trump Alışveriş Merkezi’nin B3 çocuk katında sahnelenmeye devam edecek. Maşa ile Koca Ayı etkinlerinde tüm çocuklar birbirinden renkli aktiviteler ile tatilin tadını çıkaracak. Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinen sahne şovunu tüm çocuklar ücretsiz olarak izleyebilir.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × 1 =