Lunapark Gezegeni’ne davet

Ortalık, dünyaya benzeyen yeni gezegen haberleriyle doladursun gelin biz soluğu bambaşka bir yerde, hayalle müziğin buluştuğu Lunapark Gezegeni’nde alalım.

Türkiye’de 2003 yılından bu yana 1000’den fazla oyun ile 700 bini aşkın çocuğu tiyatroyla buluşturan Zorlu Çocuk Tiyatrosu, “Lunapark Gezegeni” çocuk oyunu ile Mart ayında da ücretsiz olarak Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde minik izleyicileriyle buluşacak.

Mehmet Zorlu Vakfı tarafından, çocuklara tiyatroyu tanıtmak ve sevdirmek amacıyla hayata geçirilen Zorlu Çocuk Tiyatrosu, “Lunapark Gezegeni” oyunu ile Mart ayında da çocukların karşısına çıkıyor. Müzikli-danslı çocuk oyunu “Lunapark Gezegeni”, 4-5-11-12 Mart’ta Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde ücretsiz olarak sahnelenecek.

HAYALLERİNE HAYAT VER

Zorlu Holding’in “Hayallerine Hayat Ver” kampanyasının devamı kapsamında dördüncü sınıf öğrencisi Çağrı Berat’ın hayal dünyası ile zenginleştirilen çocuk oyunu “Lunapark Gezegeni”, çocuklara hayal kurmanın ne kadar da önemli olduğunu anlatıyor. Serdar Saatman’ın yazdığı ve Gaye Cankaya’nın yönettiği Lunapark Gezegeni, 4 yaş ve üzeri çocukların eğlenceli ve coşkulu bir zaman geçirmelerini sağlıyor. Müzikal bir atmosferde sahnelenen Lunapark Gezegeni, çocukları sanatın eşsiz güzellikleriyle buluştururken öğretici birçok mesajı da içinde barındırıyor.

Çocukların hayal dünyasını sahneye taşıyan eser, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde ücretsiz olarak izleyiciyle buluşuyor.

Zorlu Çocuk Tiyatrosu tarafından sahnelenecek oyunlar hakkında detaylı bilgiye www.zorlucocuktiyatrosu.com, www.facebook.com/zorlucocuktiyatrosu ve instagram.com/zorlucocuktiyatrosu adreslerinden ulaşabilirsiniz.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 + six =