Legoland’de bayram fırsatı

Legoland Discovery Centre İstanbul, Ramazan Bayramı’na özel hazırladığı kampanya ile yetişkin ve çocuk biletlerinde tek fiyat avantajı sunuyor; online biletini bayram öncesinde alanlar karlı çıkıyor.

3-10 yaş arası çocuklu aileler için eğlenceli ve öğretici aktiviteler sunan Legoland Discovery Center İstanbul, 31 Mayıs-3 Haziran tarihleri arasında, tüm ailenin eğlence keyfini cazip fiyatlarla çıkarabileceği çok özel bir kampanyaya imza atıyor. Biletix.com.tr üzerinde geçerli olacak Ramazan Bayramı kampanyasından online bilet satın alanlar, eğlence merkezine ister bayramda isterse 30 gün içinde dilediği bir başka günde gitme şansına da sahip oluyor. Garanti Bankası kartına sahip ziyaretçileri ise Legoland Discovery Center İstanbul gişelerinden satın alacakları biletlerde yüzde 25 indirim avantajı bekliyor.

Online satın alımlarda geçerli olacak dört günlük kampanya boyunca, Legoland Discovery Center İstanbul giriş biletlerine, çocuk ve öğrenciler için 59 TL yerine 47 TL’ye, yetişkin biletlerine ise 75 TL yerine yine 47 TL’ye sahip olabilirsiniz. Biletinizi 31 Mayıs-3 Haziran tarihleri arasında alın; ister bayram süresince isterseniz de 30 gün içinde dilediğiniz zamanda kullanın, mağazada ise seçili ürünlerde yüzde 30 indirim fırsatından yararlanın.

Çocuğunuz eğlenirken öğrensin

Legoland Discovery Centre İstanbul, Bayrampaşa Forum İstanbul AVM’nin içerisinde 3 bin m²’lik bir alanda hizmet veriyor. Yapımında 3 milyon Lego parçası kullanılan Legoland Discovery Centre İstanbul’un içerisinde, Lego 4 boyutlu sinema, Lego parçalarının yapım sırrının anlatıldığı fabrika turu, atölye çalışmaları, temalı oyun alanları ve tüm dünyadan önemli yapıların bir arada sergilendiği Miniland bulunuyor. Ayrıca Lego mağazasında, başka satış noktalarında bulunmayan Lego setlerini ve gramla satılan Lego parçalarını bulmak mümkün.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 + 15 =