LEGO Şehir Maceraları başlıyoooor!

Merakla beklenen yeni çizgi film LEGO City Adventures, çocuk kanalı Nickelodeon’da başlıyor.

Sevilen çocuk eğlence TV kanalı Nickelodeon bu ay çok heyecanlı! Birçok programın yeni bölümlerinin yanı sıra merakla beklenen yeni çizgi film, LEGO City Adventures (LEGO Şehir Maceraları) da bu ay Nickelodeon ekranlarında çocuklarla buluşuyor.

Karakter odaklı LEGO City Adventures, sıra dışı karakterlerin yaşadıkları aksilikleri, hayatın heyecanlı, dahi, komik ve hareketli taraflarını keşfeder. Eğlenceli, mizah ve aksiyon dolu bir rollercoaster yolculuğu, bunu sonu olmayan bir sersemlik serisi yapar! Hafta içi her gün yayınlanacak olan bu heyecan dolu maceraları 18.20’de Nickelodeon’dan izleyebilirsiniz.

Nickelodeon hakkında:

Bu sene 40. yaşını kutlayan Nickelodeon, çocuklar için bir numaralı eğlence TV kanalı markasıdır. Yaptığı her şeyde çocukları ön plana alarak kapsamlı bir yapıya sahip olan şirketin bünyesinde Amerika Birleşik Devletleri’nde ve dünyada televizyon programları ve yapımının yanı sıra tüketici ürünleri, dijital, kitaplar, filmler ve yeniden yapımlar yer almaktadır. Daha fazla bilgi için http://www.nickpress.com adresini ziyaret edin. Nickelodeon ve alakalı tüm başlıklar, karakterler ve logolar ViacomCBS Inc.’in markasıdır.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × one =