Küp küp lezzet küp küp vitamin

Özel tarifindeki kalsiyum ve D vitamini ile çocukların büyümesine ve gelişimine katkıda bulunan Danino Küpler, yeni formülündeki C vitamini ve çinko ilavesi ile artık bağışıklığı da destekliyor. Danino Küpler, yeni tarifinde de çocukların yakından bildiği çilekli, bisküvili, orman meyveli ve muzlu çeşitleriyle leziz bir sütlü atıştırmalık keyfi yaşatıyor.

Özel tarifindeki kalsiyum ve D vitamini ile çocukların büyümesine katkı sağlayan Danino Küpler yenilendi. C vitamini ve çinko ile zenginleştirilen yeni Danino Küpler, çocuklarının bağışıklık sitemini desteklemek isteyen anne babalara, leziz bir sütlü atıştırmalık seçeneği sunuyor.

Çocukların bayıldığı lezzet

C vitamini ve çinko ile güçlenen Danino Küpler, yeni formülünde de çocukların yakından bildiği lezzetini aynı şekilde koruyor. Çilekli, bisküvili, orman meyveli ve muzlu çeşitleri bulunan Danino Küpler, koruyucu ve renklendirici içermiyor.

Yeni Danino Küpler’e özel oyunlu Instagram filtresi

Yeni Danino Küpler’in reklam filmi için influencer Yonca Kunaçav, çocukları Lila ve Yaman ile kamera karşısına geçti. Reklamda, çocuklar Danino Küpler’i keyifle tüketirken ekranda beliren Instagram filtresi de onlara eğlence katıyor. Danino tarafından hazırlanan Instagram filtresi reklamla da sınırlı kalmıyor. Danino Türkiye’nin Instagram sayfasından ulaşılabilen filtre, çocukları ve ebeveynleri birlikte katılacakları eğlenceli bir soru-cevap oyununa davet ediyor.

 

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 − 8 =