Koton ile sonbahar başladı

Koton’un sonbahar-kış kreasyonunda okula dönüş heyecanını her yaşa uygun kıyafetlerle yaşatıyor. Gençlere ve çocuklara yönelik en trend parçalardan oluşan koleksiyon, renkli ve eğlenceli.

Gençlere yönelik tasarımlar bu sene Avrupai bir stil sunuyor. Sezonun trendi olan modern çizgileri genç bir stil ile birleştiren koleksiyon, okula dönüş döneminde modern ve birbirinden renkli giyim alternatifleri oluşturuyor.

Tasarımlarda sıra dışı renk birlikteliklerinin hakim olduğu parçalar dikkat çekiyor. Koleksiyon özellikle, retro izler taşıyan turuncu ve kahverengi gibi sonbahar renkleri ile öne çıkıyor. Kadifenin de önemli bir yere sahip olduğu koleksiyonda, orantısız kalıplar, büyük beden gömlekler, kürk görünümlü detaylar ve jakar desenli trikolar ile hem çocuklar hem de gençler için alternatif bir okul giyimi yaratılıyor.

Okula dönüş temasını en eğlenceli haliyle sunan, slogan ve mesajlarla süslenen modeller, koleksiyonu zenginleştirirken dinamik ve genç bir görünüme de imkan tanıyor.

Çocuklar için hazırlanan koleksiyonda yer alan pantolonlar, elbiseler, montlar ve sweatshirtler, metalik parıltılar, simli parlak kumaşlar ve payetli baskı detayları ile farklılaşıyor.

Koleksiyondaki renkli montlar, düz renk kazaklar ve gömlekler ile kombinlenirken baskılı ve yazılı trikolar ise jean’ler ya da desenli modeller ile birlikte kullanılıyor. Koleksiyonun en dikkat çeken özelliği ise pantolon, svetşört, triko gibi parçalar için sayısız renk alternatifi sunması.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 + eight =