KidzOne’da Hugo Boss çalışanlarına indirim

0-10 yaş arası çocukların zihinsel, bedensel ve sosyal gelişimlerini destekleyen gelişim takiplik aktivite merkezi KidzOne, Hugo Boss çalışanlarına yüzde 15 indirimli.

KidzOne 0- 10 yaş arası çocukların zihinsel, fiziksel ve sosyal gelişimlerini destekleyen ve takip eden bir aktivite merkezi olarak geçen yılın eylül ayında faaliyete geçti. Çocukların gelişimini desteklerken aynı zamanda onları eğlendirmek ve onlara günümüz şartlarında serbest oyun alanı sağlamayı amaçlayan KidzOne, çocukların ince-kaba motor becerilerinin gelişmesine, denge ve koordinasyon yetkinliklerinin geliştirilmesine ve çocukların sosyalleşerek özgüvenli bireyler olmalarına yardımcı oluyor.
Merkezde, alanında uzman akademisyenler tarafından hazırlanan program ve atölye etkinlikleri ile çocukların eğlenirken öğrenmesi, öğrenirken de gelişmesi sağlanıyor. Kidz’One bünyesinde görev alan spor, sanat, müzik ve İngilizce eğitmenleri, çocukların aylık “Gelişim Takip Raporunu” değerlendiriyor. Uzman psikologların 3 aylık gözlem sonucunda hazırladıkları “Psikolojik Oyun Takip Raporu” da anne babalara sunuluyor.

Hugo Boss ile iş birliği

Günden güne büyüyen ve merkez sayısını artıran KidzOne, moda ve tekstil devi Hugo Boss ile bir işbirliğine imza attı. Ocak 2021 tarihine kadar Hugo Boss çalışanlarına KidzOne merkezlerinde tüm programlarda geçerli yüzde 15 indirime sahip olacak.
KidzOne Kurumsal İletişim ve Pazarlama Yöneticisi Ece Demir, ilerleyen dönemlerde farklı markalarla da iş birliği gerçekleştireceklerini açıkladı.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 − thirteen =