Keyfin adresi, Keyif Bebesi Mini Mağaza

Havalar ne kadar sıcak olursa olsun, çocuklarla dışarıda vakit geçirmek gibisi yok. Elbette biraz hazırlıkla… Suluklar dolu, şapkalar başta ve çantalar hazırlanmış ise, kim tutar sizi!

Yok, eğer bu hazırlıklar tamam değilse de keyfiniz kaçmasın. Çünkü Keyif Bebesi Mini Mağaza, onlarca marka ve yüzlerce ürünü ile sizi bekliyor. Üstelik bu sıcakta dışarı çıkmanıza gerek kalmadan! “Blogdan mağazaya keyifli bir yolculuk” sloganıyla yola çıkan Keyif Bebesi Mini Mağaza’nın www.keyifbebesi.com.tr adresine tıklamanız yeterli…

Çocuklarınızı serin tutacak muslin kumaşlara göz atmaya ne dersiniz? Bebeğiniz uyurken üzerine örteceğiniz, terlemesini önlemek için çarşaf niyetine kullanabileceğiniz, emzirirken üzerinizi örtebileceğiniz, kundak yapabileceğiniz, bebek arabasına güneşlik ve rüzgarlık olarak kapatabileceğiniz, havlu yerine geçebilecek şahane bir örtüdür müslin…
Dünyanın en sevilen ve en tarz müslinleri olan aden + anais, İngilizlerin renk renk ve farklı desenleriyle yumuşacık Cuski’ler, Türk muslin markası Momeasy, organik ve bambu dahil tüm modelleriyle Keyif Bebesi Mini Mağaza’da size bekliyor.

Dışarıda size en çok ne gerekir bir düşünelim. Tabii ki kullanışlı bir bebek bakım çantası. Tüm çantalar çok kullanışlı ama siz ister yandan askılı modellerden birini, isterseniz de sırt çantası modellerinden birini seçebilirsiniz. Bu arada iki şekilde de kullanılan modeller de olduğunu hatırlatalım… Skip Hop hem özel serileri hem de en sevilen Forma, Duo ve Via modelleriyle karşınızda. Calessens Kid’s markasının hem çanta hem yan oturtmalı çocuk taşıma çantası olan modelleri ile çok sevilen Okiedog da tüm yeni sezonu ile satışta. Ayrıca sadece Keyif Bebesi Mini Mağaza’da satışta olan Skip Hop Düet ikisi bir arada modeli ve yine sadece Mini Mağaza’daki Jette çantaları da incelemeye değer.

BESLENME SAATİ GELDİĞİNDE

Dışarda beslenme saati geldi mi hazırlıklı olmanız da çok önemli. Skip Hop, termos mama kapları ile mamaları saatlerce sıcak veya soğuk tutarken, çatal kaşık ve suluklarla dışarıda çok işinize yarayacak. Arı, maymun, baykuş, inek, kopek gibi birbirinden şirin hayvan desenleriyle Zoo serisine bayılacaksınız. Ayrıca atıştırmalık kutuları da şahane…
Beslenme gereçleri deyince Boon’dan bahsetmeden olmaz. Meyve püresinden çorbasına istediğiniz tüm mamaları içinde hapseden ve bir sıkmayla kendi kaşığıyla çocuğunuza servis eden Squirt, dışarıdaki beslenme saatlerine eğlence ve kolaylık getiriyor.

‘Mamaları, çorbaları nasıl bozulmadan muhafaza edeceğim? ve ‘Nasıl taşıyacağım?’ diye düşünenler Milkdot ile tanışabilir! Renk renk beslenme çantaları tam da hayal ettiğiniz gibi termos özellikli. Yeşil, turuncu, frambuaz renklerinden çizgili desenlere kadar 11 rengiyle karşınızda. Fiyatı 129.90 lira.

Emziksiz olmaz dedik ve o zaman sizi çok eğlenceli bir emzikle tanıştıralım. Mustachifier, iki farklı model bıyık ve renk ile bebekleri bambaşka bir tipe sokacak. Centilmen ve Kovboy bıyıklarla tam bir büyümüş de küçülmüş olacak. Ayrıca bu bıyıklar diş kaşıyıcı maddeden yapıldığı için bebekler tarafından daha da çok seviliyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

seven − 6 =