Kayıp Balık Dory çocukların yanında

Kayıp Balık Nemo geri dönüyor. Üstelik bu sefer en yakın arkadaşı Dory’yi aramaya çıkıyor. Kırtasiye sektörünün öncü isimlerinden Keskin Color çok özel lisanslı ürünleriyle şimdi bu maceraya minikleri de davet ediyor.

Keskin Color’ın Finding Dory temalı resim, okul ve not defterleri ile back to scholl döneminde yepyeni bir serüven başlıyor.
Meraklı ve maceracı balık Nemo, huysuz ahtapot Hank ve elbette unutkan mavi tang balığı Dory, tıpkı çocuklarımız gibi yepyeni bir macera için hazırlar. Sevimli kahramanlar, yeni okul dönemi öncesi, kırtasiye sektöründe üstün kaliteye sahip ürün serileri ile adından söz ettiren Keskin Color’ın yeni lisanslı defter koleksiyonunda da çoktan yerlerini aldılar. Resim, okul ve not defterlerinden oluşan yeni koleksiyon çocukları da yeni serüvene ortak ediyor. Sevilen karakterler kalitesi ile fark yaratan defterlerle çocuklara eşlik ediyor. Firmanın portföyündeki ürünlerin tamamı, tüm sağlık testlerinden geçirilerek kullanıma hazır hale geliyor. Keskin Color’ın Finding Dory temalı ürünlerini şimdiden alarak çocuğunuzun yeni okul dönemini iple çekmesini sağlayabilirsiniz.
Keskin Color’ın lisanslı Finding Dory koleksiyonu, tüm seçkin kırtasiyelerde ve zincir mağazalarda sizleri bekliyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

14 − eleven =