Karalamaya ailece övgü

İstanbul Modern, aileleri sanatsal gelişimlerinin ilk yıllarında çocukları tarafından üretilen karalamaların güzelliğini ve zenginliğini keşfetmeye davet ediyor.

İstanbul Modern, hafta sonları çocukların aileleriyle birlikte katılabildikleri eğitim programları düzenlemeyi sürdürüyor.

2-3 yaş çocuklar ve aileleri için hazırlanan Karalamaya Övgü atölyesi, “Şimdinin Peşinde” koleksiyon sergisinin drama yöntemi ile gezilmesiyle başlıyor. Ardından çocuklar, anne ve babalarına karalamanın keyfini ve inceliklerini hatırlatan sanat uygulamasına katılıyor. Duygu, duyu ve düşünce bütünselliğini sanatla yakalamak için aileler program boyunca dans eden, neşeli, uykulu, heyecanlı karalamalar hayal edip, keyifli sanat uygulamaları gerçekleştiriyor.

Program ailelerin oluşturdukları bu rengârenk karalama desenlerini fenerle aydınlatılan kutulara yerleştirmeleri ile tamamlanıyor.

Program

2-3 yaş grubu ve aileleri için etkinlik tarih ve saatleri: 30 Haziran 11.00-12.00

Bilgi ve rezervasyon için egitim@istanbulmodern.org adresine mail gönderebilir ya da (212) 334 7341 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 − 4 =