Kahve kokusu her yerde

Kahve festivalinde duvara resim çizen çocuklar.

Eylül ayının son pazarı, kahve kokularıyla veda etti İstanbul’a… Bu yıl üçüncüsü düzenlenen İstanbul Kahve Festivali, kentlileri Maçka’daki Küçükçiftlik Park’ta mis gibi yayılan envai çeşit kahve kokusunda buluşturdu.

İstanbul Kahve Festivali'nin afişi. Görselde kahve fincanı üzerinde kahve bitkisi ve coffee yazısı var.Avrupa’nın en büyük ikinci festivali olan İstanbul Coffee Festival’i, bu yıl “Kahvenin Yaşam Döngüsü” mottosuyla 21-24 Eylül 2017 tarihleri arasında KüçükÇiftlik Park İstanbul’da düzenlendi. Kahveyle ilgili yüzlerce marka, tadım ve ikramlar, baristalardan gösteriler, akustik konserler, özel tasarım ürünler, atölye ve seminerler, sanat sergisi gibi etkinliklerin yer aldığı festival, kahve tutkunlarını bir araya getirdi. Hatta yeni arkadaşlıkların, dostlukların başlamasına da zemin oldu.

Anne babalarıyla birlikte gezen çocukların ilgi gösterdiği stantlardan biri de Faber-Castell’inki oldu. Stantta festival katılımcılarının yaratıcılıklarını sergileyecekleri kahve bardağı kişiselleştirme atölyesi sanatçı Manolya Urkan ve İllüstratör Görkem Ekşiler öncülüğünde yapıldı. Çocuklar da duvarı istedikleri gibi renklendirdi.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

thirteen − 9 =