Kahvaltı sofrasının baş rolü fıstık ezmesinde

Elmalı-tarçınlı, hurmalı-susamlı, hindistan cevizli, spirulinalı-hurmalı, kakaolu, keçiboynuzlu ve sade olarak sofraları taçlandıran Seren’in Doğal Dünyası’nın fıstık ezmeleri, yüksek yağ ve protein oranı nedeniyle tercih ediliyor.

Güne enerji dolu başlamanın en önemli yolu şüphesiz ki sağlıklı ve lezzetli bir kahvaltıdan geçiyor. Günün en önemli öğünü kahvaltının olmazsa olmazı fıstık ezmeleri, Seren’in Doğal Dünyası ile harika bir lezzete dönüşüyor. Elmalı-tarçınlı, hurmalı-susamlı, hindistan cevizli, spirulinalı-hurmalı, kakaolu, keçiboynuzlu ve sade olarak sofraları taçlandıran Seren’in Doğal Dünyası’nın fıstık ezmeleri, yüksek yağ ve protein oranı nedeniyle tercih ediliyor. Kaşık kaşık yemek isteyeceğiniz akışkan kıvamıyla iştah kabartan Seren’in Doğal Dünyası fıstık ezmeleri, krep, pancake ve kızarmış ekmeklerin muhteşem tamamlayıcısı oluyor. Kuru meyveler ve meyve özleri ile tatlandırılan Seren’in Doğal Dünyası’nın yedi çeşit fıstık ezmesi, hem sağlıklı hem doyurucu olmasıyla tüm gün zinde olmanızı sağlıyor.

Doğal, sağlıklı ve güvenilir lezzetleriyle ön plana çıkan Seren’in Doğal Dünyası, Türkiye’nin her yerine en taze ürünlerini ulaştırıyor. İlave şeker, gluten, hayvansal gıda, koruyucu ve  katkı maddesi içermeyen bu ürünler, kuru meyveler ve meyve özleriyle tatlandırılmış. Osmaniye’nin meşhur yer fıstıklarından imal edilen Seren’in Doğal Dünyası’nın fıstık ezmeleri, 250 gramlık cam kavanozlarda serenindogaldunyasi.com adresinde satışa sunuluyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × five =