Hollandalı iki anneden Türk annelere

Hollandalı iki anne tarafından kurulan “A Little Lovely Company”, eğlenceli ve birbirinden şık ürünleriyle artık Türkiye’de. “Kids Living Etc” tarafından Türkiye distribütörlüğü alınan markanın özel dokunuşları çocuklarınızın odasını güzelleştirmek için sizi bekliyor.

Kişisel bir dokunuş ve yaratıcı bir bakış açısıyla çocuk odalarını özelleştirmek isteyen Hollandalı iki anne tarafından kurulan A Little Lovely Company, ürünlerini Türk anneleri ile buluşturuyor. Günlük hayattaki objelere; farklı, keyifli ve sevimli anlamlar katarak yeniden yorumlayan markanın birbirinden eğlenceli figürlere sahip gece lambaları, ışık panoları, oyuncak ve çeşitli dekorasyon ürünleri çocukların odalarında yerini alıyor.

3 yılda dünyada 3200 satış noktasına ulaşan markanın Türkiye yetkili distribütörlüğünü Kids Living Etc üstleniyor. Markanın tüm ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanındaki seçkin satış noktalarında satışa sunmayı hedefleyen Kids Living Etc ekibi, böylelikle çocuk odalarının sevimli bir konsepte dönüştürülmesine yardımcı oluyor.
Yılbaşında çocuklarını mutlu etmek isteyen anneler, A Little Lovely Company’nin birbirinden keyifli ürünlerine www.kidslivingetc.com adresinden, Kids Living Etc’nin İstanbul Suadiye’de bulunan mağazasından ve diğer seçkin mağazalardan ulaşabiliyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × five =