Hem havuzda, denizde hem de sportif etkinliklerde rahat

Outdoor etkinliklerin vazgeçilmez markası Quiksilver, yaz sezonu için tasarladığı erkek çocuk şortlarında konforu ve şıklığı bir arada sunuyor. Denizde ve havuzda yüzmenin yanı sıra sportif etkinliklere de uygun tasarlanan çocuk şortları maksimum konfor sağlıyor.

Ekstrem spor tutkunu kullanıcıların popüler marka tercihleri arasında yer alan Quiksilver, çocuklar için de kaliteli ve işlevsel ürünler geliştiriyor. Quiksilver’ın yeni model çocuk şortları arasında yer alan ürün ise yüzde 100 polyesterden üretilmiş, 2. el cebe sahip ve beli ayarlanabilir bir model.

Renkli tasarımı ile göz alan erkek çocuk şortu, deniz etkinliklerinin yanı sıra günlük yaşam konforu da düşünülerek tasarlanmış. Fiyatı 329,99 TL olan ürün özel satış noktalarında satışa sunuluyor.

Quiksilver – Avusturyalı sörf tutkunları Alan Green ve John Law tarafından 1969 yılında kurulan Quiksilver markasından çıkan ilk ürünler bir dalış elbisesi ile koyun derisinden yapılmış botlardır. Piyasadaki erkek mayolarındaki bazı bölümleri çıkartarak özellikle sörfçülerin içlerinde rahat edebilecekleri yüzme kıyafetleri haline getiren Green ve Law, kalitesi ve dayanıklılığıyla dilden dile dolaşan ürünlerini kısa sürede uluslararası pazarda satışa sundular. Çok geçmeden yüzmenin ardından snowboard, kayak ve benzeri sporlar için de kıyafet ve aksesuar seçenekleri üretmeye başlayan Quiksilver, 1990 yılında kadınları sörfe yöneltmek amacıyla Roxy adında bir marka daha kurdu. Yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için de kaliteli ürünler üreten Quiksilver, 2000’li yıllara gelindiğinde uluslararası bir marka halini aldı.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × 2 =