Hayata renk katan yenilikler

EMSAN, Homend’in hayata renk katan yeniliklerini annelerin mutfaklarına getiriyor.

EMSAN, Anneler Günü’ne özel uyguladığı kampanyalarına eklediği Homend ürünleriyle annelerin mutfaklarına renklerin gücünü ve fonksiyonelliği kazandırıyor. Çay makinesi, tost makinesi, Türk kahvesi makinesi, blender setinden oluşan Homend Gold serisi, 4 farklı renk seçeneğiyle EMSAN mağazaları ve emsan.com.tr adresinde cazip fiyatlarla satışa sunuluyor

Mutfakta sınır tanımayanların markası EMSAN, Homend’in hayata renk katan yeniliklerini Anneler Günü’ne özel fiyatlarla satışa sunuyor. Çay makinesi, tost makinesi, Türk kahvesi makinesi, blender setinden oluşan Homend Gold serisiyle siz de renklerin gücünü ve fonksiyonelliği annelerinizin mutfaklarınıza taşıyabilirsiniz. Antrasitin havalı, kremin sakin, kırmızının canlı, morun asil duruşunun temsilcisi renk seçeneklerine sahip 4’lü Homend Serisi, annelerinizin mutfaklarına dört dörtlük bir boyut kazandıracak.

Koleksiyonlarında estetiği ve fonksiyonelliği birleştiren EMSAN, Anneler Günü’ne özel uyguladığı kampanyalarına eklediği yeni ürünlerle mutfaklara yeni yıldızlar kazandırmayı sürdürüyor. Havalı, sakin, canlı, asil renklerden oluşan Homend Gold serisi, ay sonuna kadar EMSAN mağazaları ve emsan.com.tr adresinde 2.449.99 TL yerine, 1.799.99 TL’den satışa sunuluyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × 3 =