Hassas bebek cildi ihmale gelmez

ABD’nin en çok tercih edilen anne bebek ürünleri markalarından Noodle & Boo, artık Türkiye’de… Doğal, hipoalerjenik formüllü Noodle & Boo ürünleri, bebeklerin cildini hassas koruma altına alıyor.

Sağlıklı ve mutlu bebekler için cilt bakımı çok önemlidir. İlk günlerde tecrübesizlik yaşayan anneler ise istemeden onların hassas teninde sorunlara neden olabilir… Ancak her sorunun bir çözümü vardır… Noodle & Boo ürünleri hem annelerin hem de bebeklerin cildini koruyan ürünleriyel artık Türkiye’de.

“Doğa ve bilimin mükemmel uyumu” sloganıyla satışa sunulan Noodle & Boo ürünleri, hassas ciltli çocuklarının ürün ihtiyacını karşılamak amacıyla Christine Burger tarafından tasarlanmış. Holistik ve doğal bakım konusunda uzman profesyonellerle beraber çalışarak geliştirilen ürünler hassa ve narin ciltleri koruyucu, besleyici ve yenileyici özellikler taşıyor. Markanı adı ise Christine Burger’in oğulları Andrew ve Matthew’un takma isimlerinden geliyor. Noodle & Boo ürünlerinin satışından elde edilen gelirin bir kısmı da dünya genelinde ihtiyaç sahibi çocukların koşullarının iyileşmesinde kullanılıyor.

Noodle & Boo kurucusu Christine Burger, dünya genelindeki çocuklara da yardım ediyor.

Noodle & Boo ABD’de FDA onaylı laboratuvarlarda, GMP standartlarında tüm bebeklere ve annelerine her zaman daha etkili, daha güvenli ve daha doğal ürünler sunuyor.
Noodle & Boo ürünleri dermeotolog ve çocuk doktorları tarafından, klinik olarak test edilmiş. Hipoalerjenik formülü ile günlük bakım, egzama, kepek, pişik, kuru ciltler için etkili çözüm sağlıyor. ürünler boya, PPG, paraben, sülfat, esansiyel yağlar ve benzeri maddeleri içermiyor.
Noodle & Boo Ürünleri dört ayrı ürün grubundan oluşuyor:
• Saç Bakım
• Cilt Bakım
• Annelere Özel
• Temizleyici Grup

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × two =