Gebeliğe dair her şey tek kitapta

Op. Dr. Esra Çabuk Cömert, Gebeliğe Dair Her Şey kitabında A’dan Z’ye bu sürecin tüm yönleri hakkında bilgi veriyor.

Hamilelik haberi sevindirdiği kadar bilinmezlikler nedeniyle kaygı verici de olabiliyor. Bu kaygılardan arınmanın yolu ise sürecin tüm yönleri hakkında bilgi sahibi olmak. İşte Op. Dr. Esra Çabuk Cömert’in tecrübelerini ve uzman bilgisini akıcı ve anlaşılır bir dille sunduğu Gebeliğe Dair Her Şey adlı kitap da tam bu noktada size yardımcı olabilir.

Bebek haberi ister planlı bir hamilelik olsun ister plansız özellikle annede birçok soru işaretini de beraberinde getiriyor. Özellikle bilinmezlikler kaygıları artırabiliyor. Günden güne büyüyen bebekle birlikte değişen beden ve duygu durumu gibi etmenlerle başa çıkmak bazen zor olabiliyor. Üstelik herkes sizden hep mutlu ve keyifli olmanızı beklerken… Gebeliğe Dair Her Şey adlı kitap tam da bu süreci kolaylaştırmak için kaleme alınmış. Op. Dr. Esra Çabuk Cömert’in tecrübesini uzman bilgisiyle birleştirerek sunduğu kitap Ceres Yayınları tarafından okuyucuya ulaştırılıyor.
Annenize, kayınvalidenize, daha önce doğum yapmış bir arkadaşınıza ya da doktorunuza ulaşamadığınız anda danışabileceğiniz bir rehber niteliğine sahip Gebelik Hakkında Her şey, hamilelik sürecini hafta hafta ele alıyor. Kendi hastalarından duyduğu soruları da bu kitapta içtenlikle yanıtlayan Op. Dr. Esra Çabuk Cömert, “Kitabın tüm anne adaylarına ve annelere rehber olmasını, yollarına ışık tutmasını dilerim” diyor.

Op. Dr. Esra Çabuk Cömert ile
GEBELİĞE DAİR HER ŞEY
A’dan Z’ye Gebelik
Gebeliğin fiziksel psikolojik ve bedensel süreci
Yazar: Op. Dr. Esra Çabuk Cömert
Yayınevi: Ceres Yayınları
Sayfa Sayısı: 592
Fiyatı: 70 TL

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × 1 =