Evde bitmek bilmeyen top havuzu keyfi

Top havuzları bebekler için hem keyif hem de keşif alanları… Siz de bebeğinizin eğlenmesini, iyi vakit geçirmesini ve güvenlik hissini yaşamasını istiyorsanız Larisa and Pumpkin top havuzlarına bakabilirsiniz. Ev dekorasyonunun önemli bir parçası olmaya aday  bu havuzlar, sekiz farklı renk seçeneğiyle sunuluyor.

Bebeklerin en sevdiği oyun arkadaşı olmaya aday Larisa and Pumpkin, şık ve minimal bir yaşam biçimine odaklanıyor. Larisa and Pumpkin top havuzları, kaliteli ve güvenli aktivite ürünleri tasarlamakla beraber miniklerin miniklerin odasına dekoratif bir dokunuş da katıyor. Bebeklerin hem ince ve hem de kaba motor becerilerini geliştiren keyifli ve güvenli top havuzları, yaşam alanlarıyla mükemmel bir uyum yakalıyor. Oyun oynama ve işlevsel dekor arasında doğru dengeyi bulan Larisa and Pumpkin, çocukların içini ısıtan sıcaklığı, sade ve kullanışlı tarzı ile İskandinav stiline de göz kırpıyor.

Yalın, net formları ve abartılı görüntülerden uzak duran tavrıyla minimal çizgisini koruyan Larisa and Pumpkin top havuzları, yumuşak tonlara sahip renk seçenekleri ve son derece rahat kumaşlarıyla yaşam alanlarınıza konfor sağlıyor. Larisa and Pumpkin, hem bebeğinizin oyun oynamak için en sevdiği yer hem de dekorunuzun en sevimli parçası olacak!

200 top ile sınırsız eğlence

İlk olarak 8 farklı renk kombinasyonu ile modern, şık ve güvenli top havuzlarını satışa sunan Larisa and Pumpkin, 200  top ile sınırsız eğlenceyi beraberinde getiriyor. CE sertifikalı toplar, toksik olmayan ve azo boyar madde içermeyen plastikten üretiliyor. Çocuklara güvenli ve kokusuz bir oyun alanı oluşturan her bir top havuzu, yüzde 95 pamuk ve yüzde 5 elastan kumaş ile kaplanıyor, fermuarlı kılıfı sayesinde de kolayca çıkarılarak çamaşır makinesinde yıkanabiliyor. Kullanılan yumuşak sünger, çocuğun her geçişinde kolay ve güvenli erişim sağlamak için doğal olarak deforme oluyor ve tekrar güzel görünümüne kavuşuyor. Larisa and Pumpkin, tüm renkleri, topları ve kumaşları çocukların mutlu yüz ifadesini hayal ederek tasarlıyor.

Larisa and Pumpkin, 2015 yılından bu yana Türkiye’deki ebeveynlerin bebeklerini en iyi şekilde yetiştirmeleri için kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünler sunarak anne – bebek sektörünün önemli oyuncularından biri haline gelen YG Group tarafından tamamen Türkiye’de üretiliyor. Şu anda annedukkan.com, shop.buseterim.com.tr, kidslivingetc.com, vibel.com.tr ve bebekhouse.com internet siteleri ile BT Shop, Bee eat.play.love, Kids Living etc., Miya Miya Design, Bebek House, Milk Antalyave Vibel & More mağazalarında satışta olan Larisa and Pumpkin top havuzları, kısa bir süre içerisinde farklı online ve fiziksel mağazalarda da yerini alacak.

Larisa and Pumpkin top havuzları 499 liradan satışa sunuluyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 − 4 =