Emzirirken özgürsün

Yoğun emzirme dönemlerinde anneler için maksimum koruma ve ciltte hissedilmek istenen kuruluk duygusu ile hijyen önemli faktörler arasında yer alıyor.

MYCey “Emzirme” kategorisindeki “Emzirirken Özgürsün” sloganıyla sunduğu ürünlerle annelerin kurtarıcısı oluyor. MYCey’in yenilenen yüksek emiciliğe sahip “Tam Kavrama Göğüs Pedleri”, kaydırmaz bantları, 4 tarafını çeviren sıvı kilitleyici hattı ve emici özelliği sayesinde anne sütünün sızıntı yapmasını engelliyor

Anne ile bebek arasında hamilelik döneminde başlayan duygusal ve biyolojik birliktelik emzirme süreci ile daha farklı bir boyut kazanıyor. Dünyanın en güzel duygularından biri olan emzirme ritüelinin, annelerin rahatladığı, bebeği ile güzel vakit geçirdiği ve keyif aldığı bir zaman dilimi olması gerekiyor. Her bebeğin en doğal hakkı olan anne sütü ile beslendiği dönemde anneler maksimum konfor istiyor.

Annelerin sağlığına, ihtiyaç duyduğu hijyene ve hassas bakıma önem veren MYCey, “Emzirirken Özgürsün” sloganıyla “Emzirme” kategorisi içinde sunduğu yenilenen yüksek emiciliğe sahip “Tam Kavrama Göğüs Pedleri” ile annelerin hem gündüz hem de gece en yoğun sızıntılarda bile rahat ve kuru hissetmesini sağlıyor.

Sıvı kilitleyici hat ile tüm gün kurulum

Emziren anneler, özellikle ilk dönemlerde sıklıkla göğüslerinden süt sızmasıyla karşı karşıya geliyor. Islak çamaşır ile kalınması durumunda da göğüs çevresinde tahriş, iltihaplanma, yara ve şişlikler gibi bazı hassasiyetler oluşabiliyor ve bu durum annelerin emzirmelerine engel olabiliyor. MYCey’in “Tam Kavrama Göğüs Pedleri” emzirme döneminde maksimum güvenlik sağlıyor ve göğüs çevresindeki cildi rahatlatıyor.

Gündüz yatay ve gece dikey kullanılan sızıntı bariyerleri, 24 saat güvenilir koruma sağlıyor. Kaydırmaz bantlara ve 4 tarafını çeviren sıvı kilitleyici hatta sahip olan yeni “Tam Kavrama Göğüs Pedleri”, emici özelliği sayesinde anne sütünün sızıntı yapmasını engelliyor, ultra kuru hissedilmesini sağlıyor. 3D tasarımı ile neredeyse görünmüyor, hijyenik tekli çanta paketleri rahatça taşınabiliyor.

MYCey Tam Kavrama Göğüs Pedleri Fiyatı (30’lu paket): 13,99 TL

 

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

seventeen − ten =