Emzirirken özgürsün

Annelerin hayatını kolaylaştırmak için fonksiyonel ürünler geliştiren MYCey, emzirme dönemini hem sağlıklı hem konforlu hale getiriyor. “Emzirirken Özgürsün” sloganı ile MYCey, annelerin her ortamda bu dönemi huzurlu geçirmelerini sağlıyor.

Güvenirliğini anne titizliğinden alan MYCey, geliştirdiği emzirme çamaşırları ile bebeklerin rahat beslenmesini sağlarken emzirme zamanını sağlıklı geçirmelerine yardımcı oluyor.
Özel tasarımı ile annelerin vazgeçilmezi emzirme çamaşırları aynı zamanda annelerin sağlığının da destekçisi. Emzirme döneminde ebadı zaman zaman değişebilen göğsü esnek kumaşı ile kavrayan emzirme sütyeni, özel tasarımı ve tek elle kolay açılabilen akıllı klipsleri sayesinde rahatça kullanılıyor. Özel dokusu ile kıyafetin altında şık duran sütyenler, sade ve dantelli tasarımı, ayarlanabilir omuz askıları ile kullanımı kolaylaştırıyor. Dantelli lohusa külodu rahat kalıbı, pamuksu dokusu ve şık dantel detayı ile dikkat çekerken esnek kumaşı sayesinde karnınıza baskı yapmıyor. MYCey’in emzirme sütyeni ve atletini bir arada sunduğu emzirme atleti karın ve bel bölgesini kapalı tutarken, göğüs bölgesini tam destekliyor.

Vücudunuzu saran şık korseler

Hamilelik öncesi ve sonrası vücudunuzun daha sıkı görünmesini sağlayan MYCey korseleri, pamuksu ve nefes alan dokusu ile gün boyu rahat bir kullanım sunuyor. Korselerin üst ve alt kısımda bulunan çift silikonlu bel bantları kaymayı önlerken, karın bölgesinde bulunan fazlalıkları pürüzsüzleştiriyor. Esnek yapısıyla vücudunuzu sararak sıkı bir form veren korseler, kıyafetlerin altında iz yapmıyor. Lohusalık döneminizde vücudunuzun hızlı toparlanmasını ve incelmesini sağlayan MYCey korseleri, karın kaslarında meydana gelen ayrılmaların iyileşmesine yardım ediyor.

MYCey’in emzirme kategorisinde yer alan ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 5 =