Ebeveynlerin tüm ihtiyaçları tek uygulamada

Prima, ebeveynlerin hayatlarını kolaylaştıracak ve ekonomilerine katkı sağlayacakları yepyeni bir mobil uygulama geliştirdi: Prima Kulübü! Prima Kulübü mobil uygulamasında, ebeveynler Prima alışverişlerinin fişlerini taratarak, uygulamayı arkadaşlarıyla paylaşarak ya da çeşitli anketlere katılarak puan yerine geçen kalpler kazanıyor. Bu kalplerle ebeveynler, Prima bebek bezi ve çeşitli hediyeler kazanabiliyor.

32 yılı aşkın süredir Türkiye’de bebeklerin sağlıklı ve mutlu gelişimleri için çalışan Prima; ebeveynlere, bebeklerinin sağlıklı gelişimini takip edebilecekleri, uzman içerikleri sayesinde güvenilir ve doğru bilgiye hızlıca ulaşabilecekleri ve kullanırken ev ekonomisine katkı sağlayabilecekleri yeni bir uygulamaya imza attı. Prima Kulübü adı verilen mobil uygulama, Prima bebek bezi alışverişlerini ödüle dönüştürürken emzirme, uyku ve katı mama takibi gibi özellikleriyle de ebeveynlerin hayatını kolaylaştırıyor.

Alışverişiniz kazanca dönüşsün

Prima Kulübü uygulamasında yer alan FişÇek özelliğini kullanarak alışveriş fişlerini taratan, çeşitli anketlere katılarak, uygulamayı arkadaşlarıyla paylaşan ebeveynler, puan yerine geçen kalp kazanma fırsatını elde ediyor. Bu kalpler biriktikçe ebeveynler bebek bezi ve ya da çeşitli hediyeler kazanabiliyor.

Çok uygulama tek uygulamada

Ebeveynlerin gün boyu en yakın arkadaşı olacak Prima Kulübü uygulaması, bebeklerinin sağlıklı gelişimini takip edebilmeleri için anne ve babalara rehberlik de ediyor. Ebeveynler uygulamada yer alan özellikler sayesinde bebeklerinin kilo-boy gelişimini, uyku ve yemek düzenini kolayca takip edebiliyor. Ayrıca Günlük özelliği ile not alınabiliyor ve kaydedilebiliyor.

Anında güvenilir ve doğru bilgi

Ebeveynler, her geçen gün bebek bakımı hakkında güvenilir ve doğru bilgi kaynaklarına daha çok ihtiyaç duyuyor. Prima.com.tr’de uzman içerikleri ile ebeveynlerin güvenilir bilgiye ulaşmasını kolaylaştıran Prima, yeni mobil uygulamasıyla bu zengin içerikleri cebe taşıyor. Uygulamayı kullanan ebeveynler dünyanın önde gelen uzmanlarının paylaşımlarını okuyarak, güvenilir bilgiye kolayca ulaşabiliyor.

Prima Kulübü mobil uygulamasını akıllı telefonlara Google Play ve Apple Store’dan indirebilirsiniz.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 − three =