Dönence en eğlenceli arkadaş

Ebeveynlerin ve miniklerin her zaman yanında olan Fisher-Price, eğlence ve gelişimi bir arada bulunduran oyuncağı “Köpekçik Dönence” ile farklı dönemlerinde bebeklerin en favori arkadaşı olmayı sürdürüyor.

Köpekçik Dönence’nin çıkarılabilen parçaları, ev dışında da bebeğin en sevdiği oyuncağı ile beraber olmasına olanak sağlıyor.

Fisher-Price’ın sevilen karakterleri köpekçik, köpekçiğin kız kardeşi ve maymunlardan oluşan Köpekçik Dönence’si, uykuya dalma sürecini farklı bir boyuta taşıyor. Beşiğe bağlanarak kullanılabilen oyuncak, şarkılar ve yıldızlı ışık gösterisi ile uykuya dalmayı eğlenceli hale getiriyor. Aynı zamanda yıldızlı ışık gösterisi ve baş üstünde dönen karakterler, bebeğin duyularını uyararak, miniklerini ve gözle takip etme becerisinin gelişmesine yardımcı oluyor.

Sadece beşiğe bağlı kalmayan bu dönence, çıkarılabilen yapısı sayesinde, bebekler büyüdüğünde ışıklı projektör olarak masaüstünde de kullanılabiliyor. Çocukların farklı gelişim dönemlerinde yanında olmayı hedefleyen Köpekçik Dönence, aynı zamanda bebek arabasına takılabilmesi ile sadece evde değil dışarıda da miniklere eşlik edebiliyor.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 + seventeen =