Doğum günü nerede kutlanır?

Çocuğunun doğum gününü arkadaşlarıyla bir mekanda kutlamasını tercih eden ebeveynler için mekan arayışı zaman zaman büyük sorunlara yol açabiliyor. İşte eğlenceli ve unutulmaz doğum günler için bir adres önerisi; çocukların eğlence ve öğrence şehri KidzMondo.Üstelik doğum günü pastası KidzMondo’dan hediye!

İstanbul Mecidiyeköy’deki KidzMondo’nun renkli doğum günü odaları en renkli organizasyonlar için çocukları bekliyor! Tüm çocuklar, hayallerindeki doğum gününü ister hafta içi ister hafta sonu KidzMondo’da kutlayabilir ve o gün dünyanın en mutlusu olabilirler. Sizin yapmanız gereken sadece istediğiniz paketi ve konsepti seçmek, çocuğunuzun doğum günü partisini unutulmaz kılmak ise KidzMondo’dan…

İki farklı doğum günü paketinin bulunduğu KidzMondo’da rüya gibi bir doğum günü kutlaması için her şey düşünüldü; rengârenk parti odası, dekorasyon ve süsleme, davetiye temini, maskotlar eşliğinde pasta kesimi, yiyecek&içecek ikramları, sinevizyon gösterisi, fotoğraf ve video çekimi, şehirde eğlence ve doğum günü çocuğuna özel ayrıcalıklı hizmetler…

Doğum günü davetiyeleri ve sinevizyon gösterisi KidzMondo tarafından hazırlanıyor. Seçilen menüye göre ikramlar organize ediliyor. En şık şekilde süslenen parti odasında hostesler eşliğinde ikramlar sunuluyor. Çocuklar maskotlarla pasta kesiminin ardından önce animasyon ekibiyle doyasıya eğleniyor, sonrasında şehrin tadını çıkarıyor. Diledikleri meslek birimlerinde kostümlerini giyip keyifle çalışıyor. Arzu ederlerse karaoke, göster kendini ya da yaratıcılık atölyesinde toplu aktiveye de katılabiliyor.

KidzMondo’da doğum günü partileri için detaylı bilgileri 0212 348 10 00 no’lu telefondan ya da www.kidzmondoistanbul.com web adresinden alabilirsiniz.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

7 + nine =