Doğal emzik arayanların adresi annedukkan.com

Hevea ağacının saf doğal kauçuğundan sınırlı sayıda üretilen Natursutten marka emzikleri şimdi Türkiye'de.

Anavatanı Brezilya olan hevea ağacının saf doğal kauçuğundan sınırlı sayıda üretilen Natursutten marka emzikler annedukkan.com’da.

Doğal emzik kategorisinde dünya lideri olan ve Türkiye’de de ebeveynler tarafından kısa sürede çok sevilen Natursutten ürünleri annedukkan.com‘da yeniden stokta! 58 ülkede satışta olan Natursutten, Hevea ağacının saf doğal kauçuğundan sınırlı sayıda üretiliyor.

Silikon emzik ve biberonlara daha doğal alternatifler arayan ebeveynlerin bu ihtiyacını karşılamak amacıyla yola çıkan Danimarka markası Natursutten, 2006 yılından bu yana doğal emzik kategorisinde dünya lideri. 2016 yılında annedukkan.com’un girişimi ile Türkiye’de ilk kez satışa sunulan Natursutten, kısa sürede Türkiye’deki ebeveynlerin de büyük ilgisini ve sevgisini kazandı. Hevea ağacının saf doğal kauçuğundan sınırlı sayıda üretilebildiği için stokları kısa sürede tükenen Natursutten, annedukkan.com’da yeniden satışta!

Bakterilere yer yok

Bakterilerin saklanabileceği çatlak veya birleşme yerleri bulunmayan Natursutten, ftalat ve diğer zararlı kimyasalları içermiyor. Türkiye’de ilk kez, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayarak 5 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını, geniş ürün yelpazesi, kaliteli ürünler, uygun fiyatlar ve yüksek hizmet standartlarıyla karşılayan annedukkan.com’da satışa sunulan Natursutten’in ambalajları dahi %100 çevre dostu FSC sertifikalı kağıtlara, toksin içermeyen mürekkepler kullanılarak üretiliyor. Ekolojik olarak sürdürülebilir olan Natursutten, bebeği için doğal, sağlıklı ve güvenli ürünler arayan ebeveynlerin vazgeçilmezi olacak.

annedukkan.com Hakkında

annedukkan.com, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayarak 5 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını, geniş ürün yelpazesi, kaliteli ürünler, uygun fiyatlar ve yüksek hizmet standartları ile karşılayan bir internet sitesidir. En seçkin dermokozmetik markalar başta olmak üzere anne ve bebek sağlık destek ürünleri, bitkisel ve doğal gıda takviyeleri, organik ürünler ve medikal ürünler de annedukkan.com’da yer almaktadır. annedukkan.com ilk fiziki mağazasını Kasım 2016’da İstanbul, Bahçeşehir’de açmıştır.

HEMEN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Please enter your comment!
Please enter your name here

nineteen − 4 =